Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Csajok veletek mar volt ilyen?

Csajok veletek mar volt ilyen?

Figyelt kérdés
Van egy baratnom aki alapbol nagyon jo fej lenne,de folyton utanoz engem mindenben. Es ha en mosok hajat o is,ha en kijukasztom megegyszer a fulem akkor o is,ha en kapok uj telot akkor o is,ha en farmerkabatban megyek suliba o is. Ez nagyon gyerekes de megis 7.esek vagyunk es nemhiszem hogy egy 7.be illo viselkedes. Nemtudom hogy mar hogyan alitsam le, mar szoltam neki sokszor de nem ert belole es csak annyit mond hogy nem is utanozlak semmiben! Pedig ez nem igy van meg a beszedemet is leutanozza,ha en mondgyuk aztmondom hogy levagtak a hajat annak a csajnak akkor o elkezdi nekem hogy nezd levagtak a hajat annak a csajnak es utana mikor mondom neki hogy az elobb mondtam, akkor meg aztmondja hogy nem hallotam,en eleg sokaig nevetek es kozben dolongelek mostmar o is ezt teszi. Nagyon nagyon idegesit es nemtudom hogy hogyan alitsam le!! Legyszi segitsetek!!

#Utanooz
2017. febr. 8. 14:41
 1/4 anonim ***** válasza:
Még gyerekek vagytok, szóval nem igazán lehet azt mondani, hogy nem illő ilyet csinálni. Nekem is volt még iskolában ilyen barátnőm, kettő is. Ha én vettem valamit, akkor ők is. De én nem is nagyon törtem a fejemet ezen. Ha akarja, hát csinálja. Idővel úgyis felnő és lesznek saját gondolatai és saját izlése. Sok gyerek nem tudja mit csináljon ezen a világon, ezért csak követ másokat.
2017. febr. 8. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
49%
Kill yourself.
2017. febr. 8. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ebben a korban a lanyok egyforma divatot kovetnek, farmerdzseki pl. Az meg hogy hajat mos ha Te is, hat nezd el neki, mindenki mos hajat.....
2017. febr. 8. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

"kijukasztom megegyszer"

Mondd, hogy a helyesírásodat nem utánozza... egyben add át tiszteletteljes üdvözletemet a magyartanárodnak, aki így átengedett téged hetedik osztályba. Botrány a mai oktatási rendszer.

2017. febr. 8. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!