Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Csajok! Ki mennyi édességet,...

Csajok! Ki mennyi édességet, finomságot tud megenni egyszerre és hány kiló vagy?

Figyelt kérdés

2015. márc. 4. 15:45
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ezt így nem mértem soha. Max egy szelet tortát (egyszerre). Nem ehetem magam degeszre mert nem jó az epém. 69kg.
2015. márc. 4. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
100%
Rengeteg édességet eszek, amit igazából bánok, és próbálok rajta változtatni. Viszont egy nagy szerencsém van: hogy nem hízok, ugyanis (a biológia tanárom szerint) egy enzim van a gyomromban, ami olyan gyorsan bontja le a táplálékot, hogy nincs ideje felszívódni. Ez az enzim mindenkiben más mennyiségben található, bennem több van. A lényeg, hogy bármennyit eszek, nem hízok, és ezt a tulajdonságomat nagyon szeretem. :3 18 L és 65 kg (178 cm)
2015. márc. 4. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Amit szeretek abból sokat, amit nem abból keveset.

Cukorkát, nyalókát nem szeretem, de nagyon csokis vagyok.

Egy tábla csoki egyszerre simán lemegy.

Sokat tudnék enni belőle, csak próbálok azért határt szabni.

Csokitortát meg a vajaskrémes sütiket nem szeretem.

2015. márc. 4. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
55%

Alapjaraton edesszaju vagyok, egyszerre megsem tudok sokat enni, mert rosszul leszek.

Az siman rendben, hogy egy nap csak edes dolgokat eszem: pl. Reggel kakao es croiassant, ebedre turogomboc es baracklekvar, vacsira gyumolcssalata. De egyszerre nem tudok megenni pl.egy tabla csokit. Talan egy felet sem.:)

Nagyon vekony vagyok, alkat es kardio miatt.:)

165cm/ 42 kg

2015. márc. 4. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Én egy egész nagy tortát megbírok enni egymagam és egész nap bírnám zabálni az édességet! :)) Soha nem lettem tőle komolyan beteg az egyszeri enyhe hasmenést leszámítva. :)

De akkor megettem 6 szelet csokis tortaszeletet.1 kg csokis patét meg 1 Magnumot meg 1 egész tepsi rétest. :))

20/L 155cm 58 kg

2015. máj. 21. 04:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Én kb. 10 tábla csokit vagy egy egész tortát bírnék egyszerre megenni persze úgy hogy előtte nem ettem semmit.

172/61

28 n

2016. jan. 14. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
59%
1,5 zacskó műzli tejjel,utána 1,5l jégkrém,joghurt és ezekhez is sok tej. Belpoklos vagyok:( 170/50kg
2017. jún. 10. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Rengeteget.

6 szelet melegszendvicset

12 db toltott palacsintat

1 nagy zacsko muzli tejjel

Egyszerre 6 kakaoscsiga

2020. jan. 9. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Ez lemaeadt

170/65

2020. jan. 9. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!