Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hol tudnék igazi barátokat...

Hol tudnék igazi barátokat szerezni?

Figyelt kérdés
Nem iszom alkoholt már nem dohányzom.. és nincs barátom sem. Akik voltak elpártoltak mellőlem mikor szakítottam a párommal. 23 éves vagyok egy nagy városból győrből de pár éve lakok csak itt. Hol találhatnék olyan embereket akiket az érdekel ami engem ? És szívesen találkoznak velem és eljárhatnánk pl bringázni.. szeretek számítógépes játékokkal játszani picit kocka vagyok, rajzolni, mozizni, csocsózni, billiárdozni, beszélgetni ökörködni, rajzolni. Valaki? Hol tudnék barátkozni?

2017. febr. 8. 15:47
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia!


Konkrétabban mik érdekelnek: milyen játékok, filmek, témák?

Sajnos ma már nehéz igaz barátokat szerezni, lakóhelytől függetlenül.

2017. febr. 8. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
játékból bármilyen fps de amik elfutnak a gépemen az a cod4 illetve csgo de nagyon tetszik a bf1 a star wars battlefront, ami nem fps de tetszik a gta v, minecraft, steep, the forest, rust, wow, igazából elég sok minden. filmekből inkább a vígjátékok, igaz történet alapján készült filmek, drámák, olyan filmek amik függőségről szólnak bármilyenről, a horrort nem nézem meg egyedül :D témát illetően kerékpár, harry potter és hasonló stílusú könyvek, star wars, számítógép, kalandok, utazás, zene, az élet nagy kérdései, tudomány, sport talán röviden ennyi. és köszi a választ! :)
2017. febr. 8. 18:03
 3/4 anonim válasza:
Kúrec?
2017. febr. 11. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Jó arcnak tűnsz :) fiú vagy vagy lány?
2017. febr. 15. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!