Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit tegyek? Miért csinálja ezt?

Mit tegyek? Miért csinálja ezt?

Figyelt kérdés
A barátnőm teljesen megváltozott... Nem rég lett 18. Mostanában folyton kocsmákról kocsmákra jár. Minden héten más pasival találkozik. Teljesen úgy viselkedik már mint egy rxbanc. Emellett még a cigire is rászokott. Velem meg úgy viselkedik mintha hülye lennék lenéz meg mindig okoskodik amit mán nagyon unok. Pluszba még képmutató is sosem önmagát adja. Én már nem tudom mit csináljak....

2017. febr. 19. 21:41
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Hagyd ott ne baràtkozz vele !Nekem is volt ily en bnőm csak megszívtam vele !
2017. febr. 19. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy nincs szívem ott hagyni mert túl régóta vagyunk barátnők.... De azért köszönöm a választ :)
2017. febr. 20. 07:03
 3/13 A kérdező kommentje:
Nem tudom mit csináljak? Egyre rosszabb...
2017. febr. 20. 15:35
 4/13 anonim válasza:

Sajnos a régi barátság iránti sajnálat nem vezet sehova, én is jártam így.

Egyoldalú lett a kapcsolatunk - az én részemről (volt barátnőmről van szó), mivel ő idővel nem törődött a kapcsolattal, én néhányszor a kapcsolat iránti sajnálatból mindig folytatni akartam a dolgot,de mivel őt nem igazán érdekelte

2017. febr. 20. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:

(bocs, folytatom),

így végül beláttam hogy semmi értelme, és szakítottam a kapcsolattal.

Szerintem ne csinálj vele semmit, hagyd, ha kellesz neki majd meg fog keresni. (Esetleg próbálj meg beszélni vele erről, de ha nem lehet akkor hagyd.)

2017. febr. 20. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Hja, a lányok, meg az ő barátságuk...
2017. febr. 20. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Próbáltam vele beszélni. Mármint leirtam hogy mi bánt. Meg hogy így lecsúszik a lejtőn. De csak annyit értem el szerintem hogy most megbántottam. Nagyon szépen köszönöm a válaszokat. :)
2017. febr. 20. 17:06
 8/13 anonim válasza:
Szia, csak annyit még (én írtam a #4 és 5 választ), hogy ha ettől megbántódott, akkor tényleg nincs mit tenni. Olyan, mintha most ő úgy érezné, hogy talán kiszabadult a palackból (elmúlt 18 éves) és ezzel nem lehet mit csinálni. Majd vagy rájön magától hogy mi a helyes, vagy nem. Ez az ő döntése, sajnos el kell fogadni.
2017. febr. 20. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Van egy érzésem hogy nem jön rá. az igazi gond hogy mindig azt hiszi hogy okosabb a másiknál. Most meg hogy 18 még inkább úgy érzi hogy ő most már felnőtt ugye és így még okosabb. Közbe meg attól hogy felnőtt lett nem lett érettebb. De akkor majd meg hozza a döntését. Köszönöm a válaszokat :)
2017. febr. 21. 06:41
 10/13 Jelmez7007 válasza:

A barátnőd most éppen felismerni igyekszik a nőiességét, befolyásosságát, és azt gondolja, hogy a 18-as szám sok mindenre felhatalmazza még mással való viselkedésében is. Lázad és nem szeretne még egy anyukát maga mellett tudni. Mivel te nem vagy partnere a "hülyeségében", úgy is mondhatnám, hogy nem érted meg őt, és azt amit, amiért csinál, így inkább kerül, flegmázik, stílust gyakorol feléd is. Nyilvánvalóan ez a lázadás eltart egy ideig. Próbálgatja a határait, ám ettől függetlenül tele van szorongással (ezért iszik alkoholt többnyire), hogy majd ettől talán arra az időre "megoldódik" a baja. Azt hiszem a legjobb, amit tehetsz, hogy nem macerálod (megteszik ezt helyetted mások), inkább beszéljetek semleges témában, de biztosítsad arról, hogy mindig számíthat rád, akkor is, ha te most nem is értesz egyet azzal, amit tesz. Te a barátnője vagy és nem a nevelője. A türelem, és az igazi érzések, a régi barátságotok ereje úgyis megmutatja nagyon hamar, hogy van-e értelme kitartani, vagy hagyni kell a maga útján tovább menni az eseményeket. Sajnos nem tehetsz mást, hiszen önálló személyiségetek van, eltérő célokkal stb.


Remélem tudtam segíteni!


Üdv. Rácz Gabriella

ifjúságsegítő

2017. febr. 21. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!