Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit tegyek? Miért csinálja ezt?

Mit tegyek? Miért csinálja ezt?

Figyelt kérdés
A barátnőm teljesen megváltozott... Nem rég lett 18. Mostanában folyton kocsmákról kocsmákra jár. Minden héten más pasival találkozik. Teljesen úgy viselkedik már mint egy rxbanc. Emellett még a cigire is rászokott. Velem meg úgy viselkedik mintha hülye lennék lenéz meg mindig okoskodik amit mán nagyon unok. Pluszba még képmutató is sosem önmagát adja. Én már nem tudom mit csináljak....

2017. febr. 19. 21:41
1 2
 11/13 anonim válasza:

Nem biztos hogy biztosítani kell a másikat arról hogy mindig a barátnője marad, pont azért mert a másik viselkedése miatt ez lehet hogy nem így lesz.

Az ilyen "mindig a barátnőd leszek" típusú dolgok hosszú távon nagy százalékban nem működnek.

2017. febr. 21. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat. Már ráhagytam azt csinál amit akar. Úgy teszi tönkre magát ahogy akarja. Hiába próbálnám megállítani. Mostanában másról beszélgettünk jobb is ez így. Magának csinálja a bajt. Én mint barát már mindent mentettem.
2017. febr. 22. 21:32
 13/13 A kérdező kommentje:
* megtettem
2017. febr. 22. 21:33
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!