Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Csak én gondolom úgy, hogy az...

Csak én gondolom úgy, hogy az osztálytársaim (fiúk persze) amit gondolnak a lányokról/nőkről és ami mondanak egy lánynak azt nem szép sőt undorító?

Figyelt kérdés

Szóval az osztálytársaim mindig így beszélnek a lányokról/nőkről:"Neki(k) csak az a dolga(uk),hogy rá főzzenek,mossanak,takarítsanak meg b#sszunk oszt ennyi!"meg "Ennek milyen s#gge van má' de meg b#sznám!"," Milyen nagy melle van!"vagy "De kicsi a melle!".Meg csúnyán beszélnek az osztályban a lányokkal,fogdosnak bennünket meg megütnek.Szerintem az nem férfi/fiú aki meg üt egy nőt/lány.

13L



2017. febr. 20. 14:24
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

Meglehetősen buta és primitív hozzáállás. Csak remélni tudom, hogy idővel kis agyat is növesztenek.

Meg azt is, hogy te nem állsz le majd ilyen taplókkal. ;)

2017. febr. 20. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%

"12-13 éveseknél ez normális"

Nem, nem normális 12 évesen sem más emberi lényekre, mint eszközökre tekinteni.

2017. febr. 20. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%
Kik szerint normálus ez?
2017. febr. 21. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
37%
Akkor is normális, nem azt mondom hogy szép, de mutass nekem egy mai 12 évest, aki nem egy kis nyomorult, beképzelt takonypóc.
2017. febr. 21. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
Értem én,hogy hormonok meg minden meg mindenki egy nagy menő k*csög akar lenni de szerintem akkor sem ez a "normális" viselkedés se 12-23 évesen se más éetkorban.
2017. febr. 21. 14:23
 16/19 A kérdező kommentje:
életkorban*
2017. febr. 21. 14:23
 17/19 A kérdező kommentje:
12-13 *
2017. febr. 22. 13:32
 18/19 anonim ***** válasza:
100%

Ööö, ez normális???

Nálunk nem volt ilyen, csak egy-két fiú, de azokat mi normális fiúk is kinéztük vagy beszóltunk nekik.

És ez egy sima iskolában volt. :O

Szerintem ezen sajnos nem segít a napiszar, a 4chan bizonyos szekciói sem. Barátnőm is mesélte, hogy tizenéves kisfiúk belekötöttek és lekrvázták "viccből". Ez baromira nem normális emberek!

Az ilyenek amúgy nyugodtan beégetheted, kérdezz rá, hogy az anyádról is ezt gondolod?

2017. febr. 22. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
És gondoldel,hogy hogy esik mikor ezt mondják:"Jó volt tegnap este anyáddal".Ma meg az osztálytársam "behúzott" eggyett a szemembe,normális????
2017. febr. 22. 14:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!