Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Velem van a gond? Vagy a...

Velem van a gond? Vagy a barátaimmal?

Figyelt kérdés
11. osztályos vagyok. Van egy baráti társaságom az osztályomból, 5-en vagyunk összesen, de úgy érzem, hogy mindig én vagyok a "kicsit felesleges", mert ők párban alkotnak szorosabb barátságokat, én meg egyikükkel sem vagyok kiemelkedőbben jóban, mint a többivel. Aztán van még 3 db barátom, de az egyikükkel valahogy sokszor csak hallgatunk, nem megy jól a beszélgetés, a második, mióta párkapcsolatban van, azóta mindig ígérgeti, hogy elmegyünk ide-oda, de végül mindig leráz átlátszó indokokkal, aztán úgy tesz, mintha mi sem történt volna, a harmadikkal igazából semmi baj nincs, csak nagyon kevés a szabadideje, ezért nem tudunk túl sok programot szervezni. Ehhez még jön, hogy látom, hogy a sulinkban van egy nagyobb társaság (az én osztályom kb harmada + az évfolyamomról elég sokan + 12.-esek közül is), akik mindig együtt járnak bulizni, mindenhova, és annyira boldognak tűnnek, ilyen mindenki-jóban-van-mindenkivel dolog. Én nem vagyok ilyen bulizós típus, az oké, ha páran elmegyünk valakihez, vagy ilyesmi, de a szórakozóhelyeket gyűlölöm (a szalagavató afterparty pl. egy szórakozóhelyen volt, és mindenki marha jól érezte magát, én meg 1 óra ottlét után elhúztam a csíkot, igazából nem is tudom, mi bajom volt, eléggé szorongtam), és nem szeretek inni sem. Nem is pontosan értem, hogy hogy jutottam el erre a pontra, de sokszor érzem magam magányosnak. És ha megpróbálok barátkozni valakivel az osztályból, akkor mindig az a vége, hogy "kedvesen megtűrnek", tehát tulajdonképpen nincs komoly bajuk velem, csak azért mégse vagyok elég, vagy nem tudom. A másik, hogy a barátaim sose beszélnek magukról, nem őszinték velem, pl volt, hogy 1 hónappal később tudtam meg, hogy x járni kezdett y-nal, úgy, hogy mindenki más tudta, és ez sokszor megtörtént már. Úgy érzem, senkinek se kellek és ki vagyok rekesztve. Az még rosszabbá teszi a kedvemet, hogy a közösségi oldalakra folyton mindenki teszi föl a közös képeket, stb., már abba is hagytam szinte a facebookozást, de azért tudom, hogy ott vannak azok a képek, akkor is, ha nem látom. Azt hiszem ennyi, bocsi ha nagyon kusza lett!

2017. febr. 25. 21:39
 1/1 anonim ***** válasza:

Nem, nem veled van a gond..

Ők nem tekintenek annyira barátjuknak, mint a többieket..

Lehet pont azért mert nem vagy olyan mint ők, ami persze egy kicsit sem gond..

Velem is sokszor volt már ilyen.

Nem hiszem hogy ők lesznek az igazi ,,barátaid''

Találj olyan embereket, akik szeretnek veled lenni, te is jól érzed magad velük,és ők is veled.

2017. febr. 25. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!