Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan kerüljek be egy baráti...

Hogyan kerüljek be egy baráti körbe? 16/L

Figyelt kérdés
Sziasztok. Van néhány barátom, akikkel egész jól elvagyok mindaddig, amíg meg nem jelenik valaki más a baráti körükből, mert akkor rögtön hanyagolnak. Mindannyiuknak megvan a maguk társasága, csak én nem tartozom igazán sehova. Ha mennek valahova suli után/hétvégén, akkor engem nem igazán hívnak. Nem tudom, miért, de valahogy nem sikerült bekerülnöm egyik társaságba sem. Segítsetek, hogyan tudnék változtatni a helyzeten?

2017. febr. 27. 18:45
 1/2 anonim ***** válasza:
Próbálj nyitni feléjük, esetleg keress barátokat az iskolán kívül.
2017. febr. 27. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Add magadat és ne kezdj el változtatni magadon azért hogy egy közegbe be kerülj.Az igaz barátságok szépen folyamatosan alakulnak ki,ne is legyél mindenlében kanál de probálj olyan programot szervezni ami, mindenkinek tetszene.
2017. márc. 22. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!