Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Jelent valamit ha egy fiú...

Jelent valamit ha egy fiú kézogás közben csiklandozza a tenyerem?

Figyelt kérdés
Nemrég ismertem meg a srácot szoval nemismerem annyira. Naponta akár töbször is köszön kézfogással némelyik ilyen csikizéseel együtt jár. Meg suliban is ha összefutunk akkor mosolyog kicsit. (énis fiú vagyok)
2017. márc. 1. 16:58
 1/9 anonim ***** válasza:
39%
XDDDDDDDDDDD
2017. márc. 1. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Gyerekes válaszokra nemvagyok vevő..:)
2017. márc. 1. 17:03
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
lecummantanád?
2017. márc. 1. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
szerintem félreértetted a kérdésem..nemvagyok meleg ezért érdekelne a NORMÁLIS emberek véleménye.
2017. márc. 1. 17:05
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Áhh, ok. Bocsánat-

Szerinted ő lecummantana téged?

2017. márc. 1. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
hát ha neked ez fontos akkor igen szerintem vevő lenne ilyenre..csak nemtudom biztosra ezért voltam kíváncsi arra hogy ez egy jele-e lenne a dolognak.
2017. márc. 1. 17:21
 7/9 anonim ***** válasza:
Valószínűleg jelzi, hogy bejössz neki és kezdeményezni próbál. Ha eddig nem zavart akkor viszonozhatod.
2017. márc. 1. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen, nagy valószínűséggel meleg a srác, viccet félre téve. És valószínűleg bejössz neki. Nincs ezzel semmi baj. Ha amúgy jóban vagytok, akkor mondd meg neki, hogy "Figyi haver, bírom a búrád, jó arc vagy, de nem egy csapatban játszunk" Korrektül mondd meg neki, hogy te nem vagy meleg, és kész. Ha normális a srác, akkor felfogja, és ettől függetlenül lehettek jóban, mint haverok, barátok. Nem kell csuklóból elutasítani és ignorálni, csak mert meleg. Ha ezek után is "fűzöget", akkor baj van a felfogásával, akkor már ajánlott kerülni. De szerintem jobb tisztázni. Ha nem szólsz érte, azt értelmezheti úgy is, hogy érdekel a dolog, csak félénk vagy, vagy nem tudod magadban tisztázni, hogy meleg vagy-e vagy sem, stb. Minél előbb tiszta vizet önteni a pohárba, ennyi.
2017. márc. 1. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
hát nemigazán érdekel az ilyesmi dolog.Lánypárti vagyok. Köszi a választ!:)
2017. márc. 1. 17:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!