Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit kéne tennem hogy ne...

Mit kéne tennem hogy ne higgyék aszt a lányok hogy én rosszat akarok nekik?

Figyelt kérdés
miért van hogy több lány is akinek tetszettem vagy most is az úgy viselkedik velem mint ha bántottam vólna már többször előfordult hogy tetszettem lányoknak amúgy alig ismernek na mind1 és én barátságos vagyok vóltam az ilyen lányokkal vólt akinek megis montam nem az a baj hogy nem tetszik külsőre csak másba vagyok szerelmes és hiába maradok kedves normális ezekkel a lányokkal idővel elkezdenek úgy viselkedni velem mint ha bántottam vólna őket pedig nem akartam rosszat most is van egy lány aki eleinte olyan lelkes vólt és mindig hangosan köszönt nekem én nem csináltam semmit de már köszönni is alig akar megint ugyanaz történik de azért mert nekem nem tetszik attól még nem akarok vele rosszba lenni nem úgy érten hogy bunkók lesznek csak levegőnek néznek pedig eleinte teljesen ők akartak velem jó viszonyba lenni és nem hiszem hogy csak azért kéne velem ridegül viselkedniük mert tetszettem-tetszek nekik mit kéne tennem hogy eszt elkerüljem ha egyszer hiába viselkedniük velük végig kedvesen és normálisan olyanok mint akiket bántottam vólna... és rosszul esik eszt látni :/

2017. márc. 2. 15:12
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
85%
Lehet meglátták a nyelvtanjegyedet...
2017. márc. 2. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
vagy aszt hitték ismerlek és nem akartak olyannal ismerkedni akinek a barátja idejár oltogatni :) megmondanád mi a gond a helyesírásommal nem tetszik hogy nem tagolom mondatokra a szöveget? hát remélem ettől még rendben van a kis lelki világod de megnyugtatlak a jövőben se fogom mert nekem így sokkal de sokkal egyszerübb gyorsabb legépelni amit akarok és így is 110% százalékig érthető de tudom te nem tudsz beletörődni hogy valaki szarik a szépirodalomra szóval ha majd +félórát szeretnék tölteni egy szöveggel hogy megfeleljen az ízlésednek majd szólok ;)
2017. márc. 2. 16:09
 3/19 crudy ***** válasza:
83%

Ha tudnál helyesen írni akkor nem lenne plusz idő sem ide-oda beszúrni egy pontot vagy vesszőt. Egyébként a volna rövid o, a voltam is, a volt is, ezt z-vel írják az azt is.


Kérdesedre a válasz pedig: Honnan tudod, hogy tetszettél nekik?? De ha erre van is megfejtés, honnan tudjuk mi akik ezt elolvastuk, amiben nem utaltál semmilyen olyan okra amiből választ lehetne adni, hogy miért viselkednek veled így az emberek? Egyebkent szerintem 10 ből 10szer ha valakit egy ember megismer közelebbről és utána kihátrál belőle akkor a veled van baj. De nehéz választ adni erre mert azt írtad, hogy te mindig normális voltál így ez vagy nem igaz vagy te sem tudod, hogy veled mi a baj. Akkor mo honnan tudjuk??

2017. márc. 2. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
93%
Azért, kérdező, mert ahogy a válaszodból is látszik, egy arrogáns fäsz vagy. Ráadásul igénytelen is. A normális emberi kommunikációba beletartozik a másik tisztelete is. Tisztelj már meg minket, légy oly kedves, hogy olyan, stilisztikailag, nyelvtanilag korrekt szöveget adsz ki a kezed közül, aminek olvastán nem áll fel a hátunkon a szőr!
2017. márc. 2. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
nem :)
2017. márc. 2. 18:24
 6/19 A kérdező kommentje:
én vagyok kioktatva a tiszteletről xd hát én meghalok ó és válaszul mert egyértelmü vólt + majdnem az összesnél kiderült hogy igazam vólt valameiknél utólag valameiknél közbe és elvi vitát akarsz? hát jó az a tipikus idiót felfogás hogy a nagy átlag teszi ki a normálisat és mivel a legtöbben igényesen megfogalmazzák amit írnak az a normális had következtessek a te szemszögedből a helyesírásról sok mindent lelehet következtetni ami igaz is de én inkább a megfogalmazásra mondanám nem a nyelvtani helyességre amit te szerinted letudtál NAGY VALÓSZÍNÜSÉGGEL KÖVETKEZTETNI következők lehetnek vagy külön vagy együtt (inteligencia hiánya, műveltségnek a hiánya trehányság,) ezek tudtad nagy valószínüséggel lekövetkeztetni ja igen és a válaszomból kiderült hogy egy nagyképü (f**) vagyok ez a kedvencem xd mint amikor egy idősebb ember mondja a kisebbnek hogy ne feleseljen ami annyit tesz hogy ellenérvet vetettfel ellene mint ahogy én a társadalmi norma ellen és ha nemtudnak ész érvekkel visszavágni és kezdik elhinni hogy nincs igazuk teljesen kiakadnak nagyon vicces és egyben fájdalmas is és okosan kikövetkeztetted hogy nem lenne plusz erőfeszítés ember dixlexiás vagyok az lehet tudnék nyelvtanilag helyesebben írni de nekem az elhiheted nem lenne egyszerü és nem fogom magam törni és nem ez a kifogásom hogy dixlexiás vagyok hanem hogy ezmiatt nehezebb és ezmiatt végképp nincs kedvem ezzel foglalkozni nemérdekel mennyire rombólná le a normális ról alkotott képeteket az ha feldolgoznátok amit leírtam de szálljatok már magatokba semmit nem tudtok ti rólam főleg nem a helyesírásomból és a tisztelet adás nem egy ahogy temontad kb egy kis nyavajás nagybetüt pont jelenti inkább hogy mien hangnembe miket válaszolsz jelenti te pszhiológus zseni :)
2017. márc. 2. 18:49
 7/19 crudy ***** válasza:
Mint ahogy mondtad nem tudunk rolad semmit, igy azt sem tudhattuk h gondod van az irassal, es a negativ valaszokat kiszurhetted volna annyival h oda irod h bocs az irasert, vagy frankon h diszlexias vagy. Illetve nem tudunk rolad semmit igy megint csak nem tudunk valaszolni a kerdesedre. A valaszaid alapjan egyebkent tenyleg arrogans vagy. Ez lehet egy ok
2017. márc. 3. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
a válaszaim azért vóltak lenézőek mert ugyanaszt a hangnemet adtam vissza mint amit a kommentekből kaptam
2017. márc. 3. 11:10
 9/19 A kérdező kommentje:
egyébként is ráadásul önbizalom hiányos is vagy nem tudom miért de az vagyok
2017. márc. 3. 11:11
 10/19 anonim ***** válasza:

Írni se tudsz.

*azt *ezt stb...

Hány éves vagy? 10?

Logika nulla.

Minek vagy te ezen a világon?

M.o. népességét növeled, ami hanyatni látszik, ez az egy szerencséd.

L

2017. márc. 10. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!