Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Bunko vagyok ezert? Mit...

Bunko vagyok ezert? Mit csinaljak?

Figyelt kérdés

A baratnom belekezdett egy szamara uj dologba a lovaglasba.

Engem nem igazan erdekelnek a lovak nem kulonosebben dob ez fel engem. Na es a baratnom persze szeretne beszelni rola mer ennyire elvezi es nagyon boldog h csinalja persze tamogaton mert orulok h ez boldogga teszi csak az a baj h mikor meseli engem nem erdekel://

Mit tegyek ez ellen? Mer nem akarom h ezt lassa rajtam h untat de nem tudok mit kezdeni azzal a tennyel h nem kot le a dolog

Nagyon bunko vagyok ezert? :S

15l



2017. márc. 6. 18:02
 1/8 anonim válasza:
85%
Nem vagy bunkó. Ha téged nem érdekel akkor mondd meg neki de szépen és finoman, hogy ne bántsd meg.
2017. márc. 6. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
90%
Annyira nem lehettek jó barátnők. Engem ha nem érdekel amit a barátnőm mond megmondom neki hogy "jolvan váltsál már témát" erre ő mindja hogy "defa*sz vagy" azt ennyivel elvan intézve.😅
2017. márc. 6. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
90%
# 2 :D Fú bárcsak én is így kommunikálhatnék pár emberrel, anélkül, hogy megsértődnének...
2017. márc. 6. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
85%

"Mit tegyek ez ellen?"


Viseld el! Hidd el, 15 éves lányként te is sok olyat mondasz a barátodnak, ami nem érdekli! Elviseli, meg lány vagy és kellesz neki, stb, szerintem az, hogy olyanról beszél, ami téged nem érdekel, ez nem olyan egetverően nagy probléma. Mond neki, hogy "mindig csak a lovakról beszélünk, most beszéljünk valami másról". Tudod, kommunikáció. Nekem sem megy mindig olyan jól, ahol előre elképzelem (nem, még írásban sem), de mégiscsak a barátod, illik megbeszélni vele ilyeneket, sőt, ennél kényesebb témákat is simán meg kellene tárgyalnotok gond nélkül.

2017. márc. 6. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

"Viseld el! Hidd el, 15 éves lányként te is sok olyat mondasz a barátodnak, ami nem érdekli! Elviseli, meg lány vagy és kellesz neki"


A kérdező a barátNŐjéről beszélt, aki szintén lány, helló!

De én azt mondanám a helyedben, kérdező, hogy nem értesz a lovakhoz, nem annyira érdekel a téma, meghallgatod, ha történik vele valami új a témában, de az idő többségében inkább beszéljetek másról.

Ha nem bonyolódik bele annyira a hobbijába, hogy életstílus legyen belőle, akkor van esély arra, hogy a barátságotok megmaradjon. Ha igen, akkor el fogtok kopni egymás mellől.

2017. márc. 6. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Esetleg kimehetnél vele egyszer és megnézni hova jár lovagolni,vagy éppen kipróbálni vele(vannak pár alkalmas bérletek is).Biztosan örülne neki és te is jobban át tudnád érezni a témát utána.

De egyébként szerintem illik meghallgatni a szeretteinket ilyesmi témában is. Mégha nem is érdekel annyira, én meghallgatnám és próbálnék rá reagálni

2017. márc. 6. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nem vagy az. Mond meg neki kedvesen, kulturáltan, hogy támogatod, és boldog vagy hogy talált egy értelmes elfoglaltságot, de téged ez nem érdekel.


Attól, hogy barátok vagytok, nem kell MINDENBEN egy húron lennetek, egy dolgot szeretneketek stb. Majd kicsit idősebb leszel és meglátod, hogy mindenki más, és a vélemények, sokszor ütköznek. Attól barát valaki, ha elfogadja a másik dolgait és támogatja.


Te elfogadod és támogatod. ennyi! 26f

2017. márc. 9. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

hetes avgyok.


engem pl az állítólagos legjobb barátom szokott erőszakolni dolgokra. szeret x dolgot és NYÁVOG hogy én meg nem és az desz*r. VÉs gyakran kiemeli a kettőnk közti ellentétet, ami engem zavar.

2017. márc. 9. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!