Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ki szerint jó ötlet az, hogy...

Ki szerint jó ötlet az, hogy szervezni kéne egy GYK-tábort?

Figyelt kérdés

Annyi magányos ember van itt (jómagam is az vagyok), akár barátok, akár párkapcsolatok terén. Mivel az oldalon nem lehet ismerkedni, de az itteni emberek nagy százaléka szeretne, úgy gondolom, nem lenne egy olyan rossz ötlet egy tábort összehozni, ahol kötetlenül lehetne beszélgetni, mindenki kibeszélhetné a problémáit, és hátha szövődnének új barátságok és szerelmek. Vélemények?


21/F


2017. márc. 9. 07:35
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
82%

Érdekes lenne, főleg a szélsőjobbosok, leberálisok, feministák, "lúzerek" kutya/macskapártiak, vadászok, állatvédelmisek, stb...


Én ezt valahogy csak rendőrkordonnal körülvéve, kivezényelt min. 5000-es jelenléttel tudnám elképzelni.

2017. márc. 9. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
91%

Egy társkeresőoldalon annyival több értelme lenne.

A GyK-n rengeteg iszonyat buta ember van, akikkel semmiképp nem találkoznék.

2017. márc. 9. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
#1 Engem nem érdekel a másik politikai nézete, vallási hovatartozása, szexuális irányultsága, amíg jó társaság. Több mint 1 000 000 regisztráció van az oldalon, aminek vagy 9/10-e inaktív, a tiltások miatt. Százezer emberből nyilván nem mindenki ér rá/nem olvassa ezt a kérdést/nem mindenkinek van kedve jönni, 100-nál több ember nemigen jelentkezne. Sőt, szerintem még 100 sem fog összegyűlni. De úgy gondoltam, hogy kiírom a kérdést, mert jó lenne a magányosokat összehozni.
2017. márc. 9. 08:13
 4/18 A kérdező kommentje:
#2 Ez igaz, nyilván lenne is egyfajta előzetes szűrő. De rengeteg nagyon intelligens, magányos fiú és lány van itt, akik társra, társaságra vágynak, volt szerencsém már néhányukkal beszélgetni, csak sajnos eltűntek egy idő után. Élőben azért másképp működik az egész kommunikáció, jobban meg lehet ismerni a másikat.
2017. márc. 9. 08:16
 5/18 Noblesse Oblige ***** válasza:
59%
Kb. minden évben felmerül ez a kérdés. De tudtommal csak a régi kemény mag az ami találkozóig is eljutott.
2017. márc. 9. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Egy ilyet lehetetlen összehozni szerintem, főleg a helyszín miatt. 26F
2017. márc. 9. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Meg 100 000 emberből nem mindenki magányos, és azt is alapul kell venni, hogy az olyan jellegű kérdéseket egy ember többször teszi fel, ez 100%. Én is írtam már ki a ,,magány, egyedüllét" alkategóriába párat, eredménytelenül. Miért ne lehetne kiszakadni a számítógép mögül és élőben ismerkedni? Mondom ezt úgy, hogy nem vagyok egy társasági ember, de mégis úgy gondolom, hogy hasonló emberek között jól érezném magam.
2017. márc. 9. 08:26
 8/18 anonim ***** válasza:
Én nem találkoznék senkivel, de ha ti igen, szervezzétek meg. Mondjuk szerintem kicsiben jobban jártok.
2017. márc. 9. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Én is egy szűkebb társaságra gondoltam.
2017. márc. 9. 08:58
 10/18 anonim ***** válasza:
Figyelj én most olvasom ezt a kérdést, de van párom és öt macskám, ha vihetem a cicáim szívesen megyek. Vagy akkor én nem vagyok meghíva? Vagy hogy van ez?
2017. márc. 9. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!