Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek le akar rázni a...

Szerintetek le akar rázni a barátom? Mit akarhat ezzel a mondattal?

Figyelt kérdés
Tavaly novemberben összebarátkoztam egy itt élő külföldi fiúval, hogy gyakorolhassam az angolt. Egyszer találkoztunk is, jó fejnek látszik. Beszéltünk róla, hogy összehozunk egy újabbat. Mivel kétszer is lemondta az utolsó pillanatban, így kiosztottam, de amikor kinyögte, hogy költözködik és két helyen is dolgozik, bocsánatot kértem. Azt írta, hogy: 'Őszintén, úgy gondolom, keresned kéne egy másik barátot, akivel lóghatsz. Sajnálom, de úgy hiszem, ez a periódus olyan stresszes nekem hogy asszem májusig nincs időm semmire." Evvel le akart rázni vagy csak visszautalni a költözésre+munkára? Amúgy vannak más barátaim is :D

2017. márc. 9. 13:43
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Sok mindent mondott ezzel, és igen-igen finoman fogalmazott:

- hagyj békén, nem igazán érzem magam jól a társaságodban

- valóban eléggé sok az elfoglaltságom

- ami kevés szabadidőm van, régebbi barátaimmal együtt akarom eltölteni

- találtam egy új barátnőt, ővele akarok járni, te már nem férsz be a csapatba

- felejts el, ha csak angolt akarsz tőlem, és másra nem vagy kapható...

2017. márc. 9. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! Valahogy sejtettem! Amúgy amikor ezt kérdeztem tőle, amikor először kiosztottam, tiltakozott, és mondta, hogy tartozom neki egy itallal, mert múltkor ő fizetett. Mondjuk a második kiosztásom utáni bocsánatkérésem kissé gúnyosra sikerült. Amúgy tényleg van csaja, de régebb óta, minthogy velem megismerkedett.
2017. márc. 9. 14:43
 3/4 anonim ***** válasza:
29%
Lófäszt! Egyes válaszoló nőnemű. A pasik nem kombinálnak, kérdező. Ha azt mondják, nincs idejük, akkor mérget vehetsz rá, hogy nincs idejük. Ezzel nem azt akarom mondani, hogy bejössz neki, hanem azt, hogy nem így akar lerázni.
2017. márc. 10. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Kedves #2es, köszönöm! Én is pasi vagyok és a srác is, és ráadásul ő török amúgy. Nincs köztünk semmi
2017. márc. 10. 19:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!