Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mire utalt ezzel a mondattal?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mire utalt ezzel a mondattal? Csak bemagyarázom vagy tényleg tőlem akar valamit?

Figyelt kérdés

Van egy fiú akit többséggel ellentétben normálisnak találtam. Felvettem msn-re. Egyre szimpatikusabb lett és épp ezért határoztam el,hogy szeretnék baráti kapcsolatot kialakítani vele. Hogy ne csak sablonos dolgokról beszéljünk elkeztem okosan (nem túl rámenősen mégis érdeklődően) lelkiztetni.

Ez jól jött ki,mert elmondott nagyon sok családjával kapcsolatos problémát amit csakúgy nem mond el egy ember annak akit alig ismer. Teltek a hetek, szinte már barátként tekintett rám én viszont már nem "csak" barátként tekintettem/tekintek rá. A magánéleti problémái szerencsére erősen enyhültek. Tegnap fél órányi msn-es hülyülés után rákérdeztem,hogy most van-e valami vele. Ő ezt válaszolta: ,,Nincs,de most már igazán történhetne valami"

Nem kérdeztem őt tovább komolyabb dolgokról, inkább hülyültünk ismét,de amikor ezt a válaszát olvastam az az érzés fogott el,hogy ha barátnője lenne akkor történne valami izgalmas és nem véletlen,hogy ezt pont nekem mondta. Most így visszaolvasva nekem úgy tűnik,hogy hülye vagyok,hogy ezt gondoltam. Szerintetek?


2010. febr. 12. 12:07
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Én nem magyaráznám rögtön ezzel. Ha akarna valamit, világosabban beszélne.
2010. febr. 12. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Beviz Elek ***** válasza:

Nem ismerem a srácot, de az az igazság, én ilyet mondok bármelyik csajnak. Akár akarok tőle valamit, akár nem. Ebbe nincs semmi rád utaló jel (sajnos), egyszerűen csak szeretné ha lenne barátnője.


De ez nem azt jelenti, hogy nincs esélyed :)

2010. febr. 12. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Szerintetek nem is barátnős dologra utalt ezzel? Most épp én azt gondolom,hogy barátnőre utalt,de nem konkrétan rám, de ettől függetlenül van esélyem.
2010. febr. 12. 12:20
 4/9 anonim ***** válasza:
Csak bemagyarázod, ez semmit sem jelent.
2010. febr. 12. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Velem msnen egy srác úgy flörtölt hogy csak na...már kezdtem azt hinni lesz vmi aztán sikerült kiszedni belőle hogy belezúgott egy másik csajba...


Most a te esetedben én nem látok olyat hogy akarna tőled vmit, legalábbis ebből az egy mondatából nem ...de ez nem jelenti azt hogy nincs esélyed :P

2010. febr. 12. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
és te szeretnél tőle valamit?: P
2010. febr. 12. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Igen,de milyen már,ha a lány kezdeményez :s
2010. febr. 12. 13:33
 8/9 anonim ***** válasza:
szerintem kvára beégnél ha te kezdeményeznél azt közben nem akarna semmit. figyelj ez a dolog bármit jelenthet..épp uncsi az élete és kéne vmi ami felpörgeti. a fiuk nem olyanok mint a lányok, hogy ködösitenek..ha nekik kell vmi elmondják. a lányok mindig összehablatyolnak mindent és fel vannak háborodva ha mi fiuk nem értjük :-D mi nem vagyunk ilyenek..sztem még barátkozz vele. azzalnem veszithetsz. ha meg akar majd vmit közölni fogja
2010. febr. 12. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

hát szerintem meg adj neki jelet arra, hogy neked tetszik...

amúgy hogy milyen már hogy a lány kezd már bocs de a XXI.században nincs ilyen, hogy a fiúnak kell kezdeményeznie itt már ha lány akar srácot akkor ő kezdeményez ha fiú akkor ő... szóval hajrá veszteni valód nincs...

13:31voltam 16/F

2010. febr. 12. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!