Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ez a normalis es en vagyok a...

Ez a normalis es en vagyok a hulye?

Figyelt kérdés

Igyekszem roviden. A(z ex)legjobb baratnomnek ugy kb harom honapja lett egy baratja. Es mar a kapcsolata elejetol kezdtunk tavolodni egymastol de kb egy honapja megszakitotta velem a kapcsolatot mert szerinte en nem tamogattam elegge a kapcsolatat. A kerdes az, hogy ez igazan nornalis hogy ha az ember lanyanak baratja lesz akkor a baratsagainak vege szakad? Tizennyolc evesek vagyunk, a baratja husz korul. Nem en vagyok az egyetlen akit ellokott maga mellol, szinte mar senkivel nem beszel csak a baratjaval. En ertem hogx ahogy no fel az ember egyre inkabb a parjaval van mert vegulis vele alapit majd csaladot es ilyenkor a baratok hatterbe szorulnak. De egyreszt o meg fiatal a csaladalapitashoz, ugy gondolom ponthogy most kene elnie(a barataival es a baratjaval) masreszt a felnotteknek is vannak barataik, attl hogy nem talalkoznak csak sokjal ritkabban es a foszerepet a parjuk tolti be eletukben.

En csak nem ertem hogy en csinalok valamit rosszul es nekem is csak a majdnem egy eves kapcsolatommal kene foglalkoznom a barataim helyett? Tenyleg ez lett a normalis? Vagy mindigis ez volt? #SEMMITNEMERTEK



2017. márc. 13. 19:18
 1/3 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!

Sajnos az általad leírt probléma nagyon gyakori. Az ember néha hajlamos a párján kívül szinte mindenkit kizárni az életéből arra az időre amíg a kapcsolat tart. Általában egyébként a szakítás utáni időszakban minden rendeződik, ha még az eldobott barát/barátok hajlandóak újra kezdeni vagy folytatni ott ahol abbahagyták. Ne hibáztasd magad, semmi probléma nincs veled, ez nem a te hibád. Sokszor az is előfordul, hogy kifejezetten az illető párja kéri meg a barátunkat, hogy ne foglalkozzon velünk mert féltékeny lesz vagy mert csak egyszerűen nem vagyunk szimpatikusak neki. Tapasztalatból írom, én is voltam már eldobott barát ilyen eset miatt.

Ha számít, akkor elárulom, hogy a kapcsolat vége után hiába keresett meg újra a barátnőm, én már nem akartam újra a barátja lenni. Úgy gondolom, hogy egy barát legyen barát akkor is mikor van párja. Ha eltaszít és a kapcsolat után újra "elővesz a fiókból" akkor az nem igazi barátság. Persze ez magánvélemény, ez a te döntésed lesz majd ha eljön az ideje.

Fel a fejjel és drukkolok, hogy helyrejöjjön a kapcsolatotok.

2017. márc. 13. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Nem tudom, de nálam is ez volt. Lett egy pasija és eltűnt teljesen az életemből, amikor kértem, hogy indokolja meg, hogy miért nem akarja velem tartani a kapcsolatot annyit mondott, hogy nincs ideje. Én már nem keresem és csalódtam benne.
2017. márc. 13. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Nagyon koszonom nektek. En csak nem tudom mit gondol, hogy ha most mindenkit elmar maga korul akkor ha neadjisten szakitanak vagy valami akkor szerinte minden megy ugy tovabb mintha nemtortent volna semmi? Marmint nyilvan azt gondolja sose szakitanak, de a baratokra attol meg szukseg van. Tudom hogx erre ti nem tudjatok a valaszt, csak egyszeruen nem fer a fejembe hogy ezt hogy gondoljak. Egy olyannal beszelgetnek el szivesen aki a masik oldalon all.

Megy nrktek a zold pacsi

2017. márc. 13. 21:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!