Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Megy valaki a tavaszi mondoconra?

Megy valaki a tavaszi mondoconra?

Figyelt kérdés

Milyen programokat vártok a tavaszi conra? :) Milyen az ottani közösség?

Én még csak egyszer voltam egy röpke fél napra, de nem sok mindenre futotta időmből. A tavaszit persze ki nem hagynám. :)

Btw szívesen koccannék a helyszínen bárkivel, ha van rá jelentkező.

17/L



2017. márc. 15. 17:38
 1/4 anonim ***** válasza:
52%
Én szerintem megyek. Jó a közönség, a programokból csak a cosplay versenyt megnézni éri meg. Ehez képest marha drága a jegy. Csak azért megyek mert összepakoltam egy cosplayt közel 1 év alatt. És úgy is ki akarom próbálni milyen. Utána valószínűleg soha többet.
2017. márc. 15. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
valaki biztos megy
2017. márc. 16. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem megy senki
2017. márc. 16. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én már voltam többször. Nekem tetszett :D Ugyan az árak valóban az egekben vannak, de ha nem viszed túlzásba a költekezést és gyűjtesz egy kis pénzt rá akkor jó időtöltés. Főleg ha több emberrel mész és még ha idegenek is, általában az ott lévő emberekben sok a közös és hamar összebarátkoznak.Én nem igazán szoktam eseményeken részt venni szóval arról nem tudok mondani semmit de most lehet kipróbálok valamit. ^^
2017. márc. 17. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!