Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Nevezhető barátnak?

Nevezhető barátnak?

Figyelt kérdés
Van egy osztálytársam akivel jó a barátságunk mindig jól el hülyéskedünk, de amikor pl : piszkálnak nem áll ki mellettem. Egyszer az órán megdobta a tanárt és rám fogta hogy én voltam , meg csomószor ha valaki valami rosszat csinált akkor mindig az én nevemet kiabálja be hogy én voltam. Nevezhetem egyáltalán őt a barátomnak ?

2017. márc. 16. 16:57
 1/6 anonim ***** válasza:
Egy barát nem ilyen.
2017. márc. 16. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Megmondhatnád neki mikor órán bekiabálja a neved hogy:

Ekkorát azért ne hazudjál már , stb


Ilyen ,, barátom" lenne már megmondtam volna hogy vegyen lejebb az arcából ...

Egy normlis barát nem abból all hogy csak elhülyéskedtek mert azt egy idegennel is lehet , aki barát arra mindig számithatsz becsületes és nem hazudik

2017. márc. 16. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
akkor inkább csak a haverom :/
2017. márc. 16. 17:13
 4/6 anonim ***** válasza:
Ez havernak is ocsmány!
2017. márc. 16. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nem. Gimnáziumban ugyanez volt, behízelegte magát az illető, balhés dolgokat talált ki, amiket aztán rám kent.

Akkor azt hittem ez belefér, hát nagyon nem. Mert ez nem sima ugratás, ha rendszeresen csinálja, kb. rólad fog elterjedni a rossz hír.

2017. márc. 16. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem is volt ilyen haverom, mikor ő csinált valami baromságot, rám kente, és hagyta, hogy engem vádoljanak az egésszel. Szerintem jól teszed ha minél előbb megszabadulsz tőle te is.
2017. márc. 16. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!