Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Emberek » Barátok, barátságok

A kérdés

Hanyagoltál már régen tartó barátságot, mert az illető rossz irányba változott?

Gondolok itt ilyen dolgokra is, hogy csak magáról beszélt (pedig régen még érdekelte mi van veled), vagy bekerült egy másik társaságba és megváltozott, stb.

2017. márc. 17. 16:17  Privát üzenet  

A válaszok
velem most ez történt. Igaz nem én hanyagoltam el valakit hanem fordítva történt...

A válaszíró 74%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/3Időpont 2017. márc. 17. 17:52 Privát üzenet
Én igen, bár nekünk volt előtte egy kisebb vitánk és állítólag arra vár hogy bocsánatot kérjek, de a viselkedése miatt és a dolgok miatt amiket mostanában tett és akikkel mostanában lógott, most inkább nem keresem egy ideig

A válaszíró 76%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/3Időpont 2017. márc. 17. 19:38 Privát üzenet

Igen. Eltelt fel ev utolso beszelgetes ota, volt szulinap, karacsony, de nem keres azota. Ha csak nem az elmult oar naoban, nem neztem fb-t. De nyilvan nem.

(Ok:en ne rinyaljak (nem rinyaltam), szoljak, ha nem vagyok depis, de o rogton hivott, ha baja volt es hallgatni kellett legalabb fel oran at.

A válaszíró 73%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/3Időpont 2017. márc. 17. 19:57 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Úgy tudom, hogy volt régen egy manga, aminek az volt a címe, hogy a titokzatos jegyzetfüzet, és egy füzetről szól, amibe ha egy wmber neve kerül, az illető meghal, pont mint a Death Not. Le?
Régen sok éven keresztül hallottam, hogy "engem nem lehet szereni, elfogadni", valószínűleg ezért ha valakivel konfliktusom támad, nem tudok másra gondolni minthogy az illető...
Ha írásos bizonyíték van arra, hogy régen illegális tudatmódosító szereket használt az illető, származhat még valami baja abból, függetlenül attól, hogy használ-e még?
Mi ennek a gyakorlatnak a neve, amikor az illető a csőoszlopnál kinyomja magát oldalra (mintha a szél fújná és kapaszkodna abba)? (Parkour videóban láttam régen)
Ha valaki régen falcolt az kizárók ok, hogy bekerüljön egy rendészeti szakközépbe? Azóta már teljesen meggyógyult az illető nem csinál ilyeneket, szerintetek van esély a bejutásra?
Ha régen illető regisztrálva volt egy biz. Oldalon. Egy másik oldal linkje átvezethet oda, mintha még aktív lenne ott? Pl. Napisz@r valami linkje átugortathat lovebox oldalra?

Kérdések az Emberek rovatbólKérdések a Barátok, barátságok rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!