Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hanyagoltál már régen tartó...

Hanyagoltál már régen tartó barátságot, mert az illető rossz irányba változott?

Figyelt kérdés
Gondolok itt ilyen dolgokra is, hogy csak magáról beszélt (pedig régen még érdekelte mi van veled), vagy bekerült egy másik társaságba és megváltozott, stb.
2017. márc. 17. 16:17
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
velem most ez történt. Igaz nem én hanyagoltam el valakit hanem fordítva történt...
2017. márc. 17. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Én igen, bár nekünk volt előtte egy kisebb vitánk és állítólag arra vár hogy bocsánatot kérjek, de a viselkedése miatt és a dolgok miatt amiket mostanában tett és akikkel mostanában lógott, most inkább nem keresem egy ideig
2017. márc. 17. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Igen. Eltelt fel ev utolso beszelgetes ota, volt szulinap, karacsony, de nem keres azota. Ha csak nem az elmult oar naoban, nem neztem fb-t. De nyilvan nem.

(Ok:en ne rinyaljak (nem rinyaltam), szoljak, ha nem vagyok depis, de o rogton hivott, ha baja volt es hallgatni kellett legalabb fel oran at.

2017. márc. 17. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!