Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Milyen társasjátékot ajánlotok...

Béluskaah kérdése:

Milyen társasjátékot ajánlotok egy bandának 25 felett?

Figyelt kérdés
Olyan társasjátékot keresek amivel a baráti társaságommal össze tudunk ülni társasozni. 2 főtől egészen 12 főig keresem. A korosztály 25+. Ilyenekre gondoltunk eddig, hogy Monopoly, Activity. de nem nagyon vagyunk jártasak ebben. Lehet gondolkodtató, stratégiai, hagyományos, izgalmas, üzletelős, szívatós...

2017. márc. 19. 21:35
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Monopolyt ne, nem túl szórakoztató. Ajánlom az imagine nevu játékot, nagyon élvezzük, az egész csalad a 10eves gyerektol az egeszen idősebb korosztalyig. Mi a haverokkal is szoktuk neha játszani, mindenki szokta szeretni. Nézz utána a játéknak, nem is olyan drága.
2017. márc. 19. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Ország-város, szókirakó, anagramma játék.
2017. márc. 19. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Ez nem rossz! :) Egynek elmegy! :D Jöhet a többi! :D Monopolyt már csak azért is mert van, hogy kedvesemmel ketten játszunk! :D
2017. márc. 19. 21:45
 4/11 A kérdező kommentje:

Második Válaszadónak:

Tovább akarunk lépni ezekről! :D

2017. márc. 19. 21:47
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Mi társasjátékos helyekre mentünk, hogy minél többet ki tudjunk próbálni, mielőtt megvesszük. Nekünk nagyon bejött a Taboo, Concept, Fatal Randes-Vous, Dark Stories meg volt még pár, aminek nem tudom már a címét.


Érdemes szerintem ilyen helyre elmenni, és arra kérni a személyzetet, hogy ajánljon valamit.

2017. márc. 19. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Utolsó válaszadónak:

Végig néztem őket, attól tartok inkább a bábus lépegetős társasoknál maradnánk, illetve az activityhez hasonló majomkodósnál. :D


U.i. Köszönöm az eddigi válaszadóknak a segítséget! :)

2017. márc. 19. 22:11
 7/11 anonim válasza:
Gazdálkodj okosan :D igazi klasszikusnak gondolom, bár szerintem max 6an lehet. De ez most csak úgy eszembe jutott, igazából a dixitre gondoltam. Tábla nélkül akárhányan leher, eddig mindenkinek tetszett akit ismerek és már játszott vele
2017. márc. 19. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Ha sokan vagytok, lehet osztódni csoportokra is rosszabb esetben, ahogy a csaknem 25-30 fős klubtagok (a kb 3.000 tagból) is osztódnak ilyen helyzetekben. A következő játékok szerintem jók ilyen helyzetre:


7 Csoda

Aranyásók

Aranyásók 2

Battle Sheep

Camel Up

Carcassonne

Cardline

Dixit

Dobble

Forty-Two

Kis Herceg

Kvak

Lemming

Mysterium

Room25

Talisman (kiemelten javasolt)

Ticket to Ride

Timeline


Kapásból ennyi jut eszembe.

2017. márc. 20. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Mekkora királyok vagytok! :) :) :) Köszönöm nektek a válaszokat! Legyen szép napotok! :)
2017. márc. 20. 20:34
 10/11 anonim ***** válasza:

szia

Próbáld meg pld itt megkérdezni:

[link]

2017. márc. 21. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!