Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért nem birok még ránézni sem?

Miért nem birok még ránézni sem?

Figyelt kérdés
A (volt) legjobb barátnőmmel nagyon össze vesztünk...már körülbelül 2 hónapja elmegyünk egymás mellett a folyosón, nem szólunk egymáshoz, semmi... Egyszerűen nem birok a szemébe nézni, olyan dolgokat vágott a fejemhez amik nem is igazak. És nem tudok még rá nézni sem. Ma amikor el ment mellettem a folyosón véletlenül nekem jött. simán rám nézett olyan lenéző pillantással és nem mondott annyit sem, hogy bocs. Én meg egyszerűen gyorsan tovább mentem, hogy ne is keljen meg szólalnom... Kezdem unni, hogy amikor az osztály terembe be lépek akkor mindenki rám néz aztán rá és mi meg nem nézünk egymásra sem kb. Segítsetek mit birok tenni az ellen, hogy a többiek ne várják a balhét minden nap, hogy mikor lesz szó csata vagy "ki oltja le jobban a másikat csata"...És hogy mért nem birok még ránézni sem???? A válaszokat előre is köszönöm szépen!

2017. márc. 22. 17:56
 1/2 anonim ***** válasza:
Megbántott, mert leszidott olyan dolgokért, amik nem is igazak rád. Szerintem ezek után jó hogy nem nézel rá. De nem lehet, hogy bizonyos dolgokban mégis csak igaza volt?
2017. márc. 22. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Pl azt mondta, hogy nekem tökéletes az életem. ami alapból nem igaz mert senkinek nem az...nekem meg..végképp meg hogy nem vagyok szűz? könyörgöm 13 éves vagyok... és ez csak 2 volt.
2017. márc. 22. 19:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!