Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy nem birok...

Miért van az, hogy nem birok ránézni a saját fényképemre?

Figyelt kérdés

2014. júl. 26. 07:43
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
A facebookra ugye képet kell felrakni magadról, de kellemetlenül érzem magam, ha én vagyok a profilkép. De azért tettem fel...mert nyaggatnak ha nincs kép. 28/L. Hozzáteszem nem vagyok csúnya, valami lelki oka lehet...
2014. júl. 26. 07:50
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Hát szerintem ezzel sokan vagyunk így. Nem kell ebbe semmi lelki okot bemagyarázni. Nagyon sokan nem szeretik látni/hallani magukat. (Felvételeken én a hangomtól meg tudnék őrülni, szerintem borzalmas.)
2014. júl. 26. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
köszi :)
2014. júl. 26. 08:00
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Elsőnek igaza van. Én még szép ruhába (ami rám feszül) sem tudok járkálni, nemhogy egy képet lássak magamról.

Egyszerűen nem merek szépen öltözni, és ha lefényképeznek, akkor se bírom azt megnézni.

2014. júl. 26. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Én sem szeretek képet kitenni facebook-ra mert nem vagyok olyan szép így nem szeretem magam nézegetni.
2014. júl. 26. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim válasza:
67%
El kell tudni fogadnod saját magadat aztán, ha ez megy akkor már rá tudsz nézni a fotódra ! Sok sikert :)
2014. júl. 26. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim válasza:

Nem tudod elfogadni,a hogy kinézel. Valszeg semmi baj nincs vele (a képeddel), csak beidegződés. Régen nekem is így volt. MAjd elmúlik, ha megemészted, ami bántott (ami miatt ma nem szeretsz ránézni)


Vagy csak megoldja az idő :D Komolyan! Ne törődj vele.

2014. júl. 26. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Csak egy ötlet: készíttess magadról igazi, rendes, profi fényképsorozatot. Meg fogsz lepődni!


A családunkban két fotós is van, járnak ide lányok, akik ugyanígy önértékelési gondokkal küzdenek, de ők mind egytől egyig eddig csak "szelfiket", meg tükörben pucsítós borzalmakat raktak fel magukról mindenhova. Amint elkészült róluk az igazi, rendesen megvilágított, profin beállított fotósorozat, mind el voltak ájulva. Konkrétan volt, aki elsírta magát - örömében persze, nem az elborzadástól. :)


Szerintem neked is segíthetne, ég és föld a különbség.

2014. júl. 26. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Pontosan :) Osztom az előttem válaszoló válaszát!
2014. júl. 26. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim válasza:
21F létemre én is utálom ha fotóznak, és utálom magamat látni fotón, vagy a hangomat hallani, de nem tudom miért. :D
2014. júl. 26. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!