Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mikor lesz legjobb barátom?

Mikor lesz legjobb barátom?

Figyelt kérdés
Volt már pár barátom, akit a legjobb barátomnak mondtam, de valahogy mindegyikükkel eltávolodtunk egymástól. Most is van (igazából ő az egyetlen barátom jelenleg), de többször hazudozik, elvileg ki is beszél, és mostanában nem vagyok valami jó véleményen róla. Kevesebbet beszélünk, mintha figyelmen kívül hagyná, amit mondok. Persze, van, hogy nagyon jól elbeszélgetünk, de nem valami gyakori. És osztálytársaim és mostmár szerintem is, eléggé irányítani akar. Valamiért akiket legjobb barátomnak mondtam, eltávolodtak tőlem. Mit tegyek, hogy legyen egy igaz, legjobb barátom?

2017. márc. 22. 18:43
 1/6 anonim ***** válasza:
Ismerkedj minél több emberrel keress hobbit ahol szintén tudsz barátokat szerezni és egyszer csak jön olyan ember aki télyleg igaz barát lesz. Ebben a felszínes világba nincs túl sok igaz barátság, de hajrá
2017. márc. 22. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Most jelenleg táncolok, és szoktam néhány csapattársammal beszélgetni. De olyan rossz, hogy a többiek irányítani akarnak, így szoktak véget érni a barátságaim.
2017. márc. 22. 18:59
 3/6 anonim válasza:
Velem is pont ugyanez van. Szerencsére én jövőre másik iskolába fogok menni.
2017. márc. 22. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Én meg most fogok gimibe menni.^^
2017. márc. 22. 19:17
 5/6 Evcsiike válasza:
En is pont igy vagyok. De ne keresd a legjobb baratsagot. Majd magatol fog jonni.:) Es ahogy lattam,most fogsz menni tovabb tanulni,ugyhogy ne aggodj,mert ott tutira sok baratod lesz, es a legjobbat is meg fogod talalni.:)
2017. ápr. 2. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Lilly Hoying@1 válasza:
Én is ugyan ebben a cipőben járok..minden esetre sok sikert neked! ;)
2017. ápr. 7. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!