Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Megromlott a kapcsolatom a...

Megromlott a kapcsolatom a legjobb barátnőmmel, tehetek ellene, vagy vége van?

Figyelt kérdés

Néhány hónapja észrevettem, hogy eltávolodtunk egymástól, 18 évesek vagyunk. 5 éve a legjobb barátnőm, régen egész nap chateltünk vagy ugye suliban együtt voltunk, hétvégén vagy szünetekben is találkoztunk.

Nekem egy éve lett barátom. Volt már korábban is, de tudtam, hogy ilyenkor sok barátság megromlik, ezért vigyáztam, hogy ne változzon semmi. Ugyanannyi időt próbáltam tölteni a barátnőmmel is, mint azelőtt.

Pár hónapja észrevettem, hogy más velem. Van egy másik lány is, vele is elég jóban van, sok időt tölt vele. Ezzel még nem lenne bajom, de engem nagyon hanyagol. Ha valami problémámat elmondom neki, nem beszéli meg velem, lezárja 2 mondattal, ráadásul mostanában sokkal kevesebbet beszélünk.

Szerintetek lehet még tenni valamit, vagy ez már így marad, és ne is erőlködjek?


2017. márc. 19. 15:23
 1/1 anonim válasza:
Ezek jönnek mennek igazából. Egy próbát megérne vele egyet elbeszélgetni. De ha nem úgy áll hozzá, akkor fölösleges erőltetni.
2017. márc. 27. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!