Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan deríthetném ki, hogy...

Hogyan deríthetném ki, hogy tényleg a barátom-e vagy örül ha kiszúrhat velem?

Figyelt kérdés

kicsit úgy érzem, hogy az egyik barátnőm szándékosan lehúz engem. pl ha valamiről tudja, hogy nehéz nekem, akkor fokozza: jajj ez tényleg nehéz lesz, tudod már mit fogsz csinálni? durva, hogy megint te voltál ilyen szerencsétlen, igen, ez nagyon nehéz lesz stb...

állandóan az én véleményemet hangoztatja mások előtt, elmondom neki a véleményemet valamiről, 2 nap múlva meg hallom hogy másnak mondja el szó szerint ugyan azt.

mondom, hogy valami érdekel, ami neki nem megy, akkor rögtön mondja, hogy nem is olyan jó az, ne játszam az eszem...

több éve ismerem, mindent megosztok vele, de az ő magánéletéről lényegében semmit nem tudok..


2017. márc. 27. 13:44
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem volt ilyen 'barátnőm' leépítettem. Kétszinűnek találtam ezt a stilust.
2017. márc. 27. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Lehet pszichopata.
2017. márc. 29. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Nekem is volt ilyen barátnöm. Azért nem mesélt a magánéletéröl, mert tulajdonképpen alig volt neki, semmi extra nem történt vele, tök átlagosak voltak a napjai, szerintem ezért is probált meg minél inkább az enyémbe beleavatkozni/utánozni.Mi azután távolodtunk el egymástól mikor visszahallottam hogy egy sztorit amit én meséltem neki pár nap múlva továbbmesélt az ismeröseinknek, de úgy mintha vele történt volna. Szerintem csak érdekes akart lenni, fel akarta magára hívni a figyelmet de a saját dolgaival nem ment.
2017. márc. 31. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!