Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hol ismerkedhetnék meg új...

Hol ismerkedhetnék meg új emberekkel?

Figyelt kérdés

Mostanában nagyon sokat unatkozom itthon, szívesen mennék emberekkel ide oda de a barátaim elfoglaltak és nem is szívesen járkálnak, ráadásul az osztályomon kívül nem ismerek más embereket. Tudom már sokan említették, hogy sportoljak vagy ilyesmi de nem vagyok az a típus. Szerintetek mit tehetnék? (Köszi a válaszokat)


Bp / 17/ l



2017. márc. 27. 18:09
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha gondolod,írj:)
2017. márc. 27. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Te legalább egy olyan városban laksz, ami a lehetőségek földje. Én mit mondjak 100 km-rel odébbról ? Szimpla 20k fős kisváros és alig van valami. Ha lenne kivel Bp-n lennék állandóan és járkálnék. :D De így nekem is marad az unatkozás. :c Tényleg nincs olyan sport, vagy bármi szakkör és egyéb ami érdekel ? Mellesleg.. nem gondolkoztál új barátokon, akik mennek is valahova mondjuk hétvégente ? Vagy rávenni valamelyiket, hogy érjen rá.

Bevallom egyedül szerintem nem sok mindent, habár te lány vagy. ^^ Esetleg neten tudnál keresni ilyen csapatokat akik mennek rendezvényekre, vagy ide-oda. Majd adódnak biztos lehetőségek, amiket majd használj ki és jó lesz! :P


17/f

2017. márc. 27. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Velem is pont ugyanez a helyzet, jó ha negyedévente egyszer ráérnek a barátaim, én meg szétunom az agyam holott én is pesti vagyok.

szentég, nyáron milyen lesz:D


Ha van kedved, beszélgethetünk. Tudom alapvetően nem erre lett kitalálva, de innen is tud barátokat szerezni az ember:)

2017. márc. 27. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Mint ahogy a kettes válaszoló mondta.. neked tényleg nagyobb az esélyed.. én is vagy 100-200kmre lakom Pesttől egy kb 1000 lakos kis faluban.. ahol.. tényleg nincs semmi :D mellesleg...

próbálj anotalkozni XD menj el sétálni.. ha van kutyád menj vele. Ugy hamarabb oda mennének hozzád :D ha dolgozol akkor is megismersz új embereket.. (persze ezt talán nem vállalnád be még.. majd nyáron) :D

15/L

2017. márc. 28. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nos, én a koncertekre járós fiatal egyénke vagyok, van hogy teljesen egyedül megyek, és ott ismerkedek össze az emberkéimmel. Mondjuk már 20. életévemben járok, de nagyjából én is 17 évesen kezdtem bele ebbe a dologba.

Nem azt mondom, hogy feltétlenül barátaim lettek, pedig lettek amúgy. A legjobb az, ha filozofálgathatsz végre valami hasonló személyiségű emberkével, mint te vagy.


Szeretek Vittulába járni pl, bár lehet az elején az inkább ijesztő lenne neked. De nagyon tuti kis romkocsma, és szerintem igencsak normális emberekkel futsz össze.

Amit nagyon szeretek még az az Auróra, ez is egy nagyon tuti, hát romkocsma, de szó szerint mindenféle programot kínál; koncert, színjátszás, előadások, és szinte bármilyen kulturális akármi. Picit ijesztő helyen van ez is, de ha betérsz, ismét meg lehet lepődni hogy milyen jó emberek járkálnak arra.

Altair teaház, Podma Café, ide chilles napjaimon járok teázgatni, olvasgatni, de ha éppen úgy jön ki, akkor átülhetsz másokhoz teázni, tök jó emberek járnak oda és nagyon jó hangulatuk van.

Koncerteknél pedig általában kinézek egy kevésbé ismert bandát, megnézem hogy teccik-e, sé ha igen, akkor megveszem a pár száz forintos jegyet. Persze kell egy kis sör nekem, esetleg ha nagyon jónak ígérkezik, akkor egy kis rekreációs kanabisz is fogy, hogy jól érezzem magam, és könnyebben beszélgethessek emberekkel. Ezek nélkül nekem nagyon nehéz gyorsan elérnem valamit, ha egyedül megyek valahova.



Nem tudom, hogy téged mi érdekel pontosan, de akár már az is jó dolog, ha egy délutáni órába kilépsz a házikóból, hallgatoda kedvenc zenéid, és járkálsz mindenfele. Hátha megtalálod azt, amit magadnak a legmegfelelőbb.


De ha nem hoztam rád a frászt a helyektől, meg úgy alapból magamtól, akkor nyugodtan írj rám, ha gondolod.

2017. márc. 28. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!