Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan kellene ilyen emberrel...

Hogyan kellene ilyen emberrel bánni?

Figyelt kérdés

Van egy csaj, aki állandóan írogat nekem.

Amikor az elején beszéltünk, mindketten nagyon nyitottak voltunk. Aztán jól ellaposodott minden, 4-edik hónapja folyamatosan keres, de lényegében semmiről sem beszélünk, arról is csak keveset. Az ilyen ember mit érez? Egy kitalált személyt kedvel, és azt vetíti rám, vagy az első benyomás alapján megfogtam?


Azért is vagyok kíváncsi az okokra, mert magamat látom a lány személyében, én is lefutottam már azt a kört, amit ő. Egyébként örülök neki, hogy gyakran ír, bár néha felmérgesít, de azért kedvelem :)


2017. márc. 29. 23:17
 1/3 anonim ***** válasza:

Ugyanilyen volt nekem is teljesen, csak velem többször is előfordult már ez. Online ismerted meg a lányt azt feltételezem.

Az a baj, sokszor automatikusan azt mondjuk, amit hallani akarnak, egy idő után ellaposodik az egész.

Amúgy van még pár tippem, hogy milyen részleteket lenne kényelmetlen megosztani a beszélgetésetekkel kapcsolatban.

2017. márc. 30. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Igen, online.


"Amúgy van még pár tippem, hogy milyen részleteket lenne kényelmetlen megosztani a beszélgetésetekkel kapcsolatban."

Leírod ide, vagy privátba?

2017. márc. 30. 11:36
 3/3 anonim ***** válasza:

pl így-

te-szia!

holnap mit csinálsz?összefutunk?

csaj-ő..ezért meg azért nem.

te-eltelt 4 hónap aranyom,ezzel rekorder lettél...

csaj-nekem idő kell stb kifogás és nyaff-nyaff..

te-oké semmi gond,majd írok pussz-majd törlöd és tiltod.


nagyjából ennyi.

2017. márc. 31. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!