Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Megütöttem a fiu barátomat a...

Megütöttem a fiu barátomat a vállán amikor osszevesztunk. Megbocsáthatatlan bűn?

Figyelt kérdés
Megütöttem a fiu barátomat a vállán amikor osszevesztunk.Megbocsathatatlan bűn?
2017. márc. 31. 13:06
 1/8 anonim ***** válasza:
37%
Szerintem igen,de legközelebb ne tedd.Tudni kell uralkodni magadon.Egyébként tőle függ neki megbocsájtható-e.
2017. márc. 31. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
80%
De ugye, nagy balhet verti volna ki, ha a fiu baratod ut meg teged.
2017. márc. 31. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
79%

Ennek a kérdésnek mi értelme? Tőle kérdezd.

Bár szerintem ez is csak kamu, egyszerűen nem hiszem el, hogy valaki ilyet írna ki.

2017. márc. 31. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
72%

nem megbocsathatatlan, de forditott esetben gyanitom te is elegge ki lennel borulva. ugye?

kovesd meg, de azert ne alazkodj meg a vegtelensegig elotte.

2017. márc. 31. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szerintem attol fugg, mennyire utotted meg. Ha tenyleg ugy igazan erobol, duhbol, akkor ertheto, hogy haragszik, de ha csak ugy "megutotted", de igazabol csak olyan jelzeserteku volt, fajni nem fajt srnkinek, akkor hulyeseg durcizni rajta szerintem. Nekem akkor egy baratom se lenne, pedug van jo par. Es a tobbseg fiu.
2017. márc. 31. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
75%
Engem egy osztálytársam ütött meg a vállamon, akit havernak hittem. Visszaadni nem mertem neki, mert erősebb mint én, viszont már nem a haverom.
2017. márc. 31. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Első válaszoló vagyok :Elírtam : Szerintem NEM-et akartam írni!: Tehát nem megbocsáthatatlan bűn,de többet ne tedd stb. Elnézést ezért a nagy bakiért,átfogalmaztam magamban.
2017. ápr. 1. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Engem egyszer úgy lefejelt a csajom, hogy majdnem kiköptem a fogam. De nem lett belőle hiszti. :)
2017. szept. 28. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!