Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Nagyon gáz lenne ha írnék egy...

Nagyon gáz lenne ha írnék egy levelet a függő barátom szüleinek?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Van egy barátom aki pár hónapja megismerkedett egy rosszfiú-bandával és mivel be akart illeszkedni, elkezdett inni és drogozni ahogyan ők. Kb. 1.5 éve ismerem mivel egy suliba jártunk. Soha nem találkoztunk sulin kívül de rengeteget beszélgettünk. Mindig mondtam neki hogy hagyja abba mert tönkreteszi az életét, korábban nem volt ilyen, de ő úgy gondolja hogy az életet élni kell nem csak "létezni". Pár hete teljesen abba hagyta az írást, ha pedig én érdeklődöm akkor elég hamar kitalál valami kifogást... Olyan mintha a testvérem lenne és csak 16 éves, nem hagyom hogy tönkre tegye magát. Mivel rám nem hallgat úgy gondoltam írhatnék egy levelet a szüleinek, ők hátha jobb belátásra tudják bírni. Lehet hogy utálni fog ezután, de érte tettem. Nagyon rossz ötlet? Esetleg van valami más amivel segíthetnék? Amíg nem tettem meg mindent amit tudtam, nem törődök bele.

Előre is köszönöm a válaszokat.



2017. ápr. 1. 13:54
 1/5 anonim ***** válasza:
mit jelent az, hogy drogozik? miket nyom?
2017. ápr. 1. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha csak iszik meg füvezik, akkor az belefér. Minden ennél keményebb drog az már gázos.
2017. ápr. 1. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
43%

Én engem rohadtul felcseszne ha haverom azt hinné hogy van köze hozzám és eljátsza a hőst és ezért lebuktatna.

Ő dolga, ő élete, ő ezt akarja. Hagyd békén.

2017. ápr. 1. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
nem mindegy, hogy minden nap intravénáson nyom heroint vagy heti 1x szív és megiszik egy sört....hagyd békén. talán irigy vagy? sose bocsátana meg neked, ha beköpnéd a szüleinek
2017. ápr. 2. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat
2017. ápr. 5. 19:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!