Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Érdemes lenne eroltetni, h...

Érdemes lenne eroltetni, h újra BFFek legyünk? (Több lent)

Figyelt kérdés
Tegnap a BFFem azt mondta, h már nem tart a BFFjének. FBon is kitörölt, és már nem akar velem többet még írogatni se FBon. Ez engem nagyon megsértett, mert mindig azt mondta nekem, h őt mindig kiközösítik, lenézik, kicsúfolik, és úgyszintén engem is. 2 évig voltunk BFFek. 3 évvel fiatalabb tőlem. Mindketten Vajdaságiak vagyunk. Sokszor mondogattuk egymásnak skypeolás közbe, h jó lenne egyszer találkozni. Most meg már meg se merem kérdezni... mindig összekaptunk azon, h én kpopper vagyok, ő meg utálja az ilyet és mindig azt mondta, h már elege van, pedig az örömöm vele osztottam meg mindenbe. Sokszor sértegetett, de amikor én megsértettem 1-2 napig csak duzzogot, mert neki ez rosszúl esett. Viccből szánok neki valamit, azon képes lenne 1 hétig is haragudni, mert neki rosszúl esett. Amikor azt mondta, h nem tart a BFFjének 1 világ dőlt össze előttem... most is nagyon fáj, h már nem a BFFem, sőt barátnőnek se tart. Amióta 2 lánnyal az osztályából jóba van, azóta nem engedi nekem, h kommenteljek a képjeihez, amin a barátnőjeivel van és azt se, h ismerősök legyünk FBon, mert a barátnőjei ezt parancsolták... mondom neki, miféle barátság ez?! Aztán megint bejelölt. Most azt mondta, h keressek másik BFFet, mert neki már van, mostmár csak nekem kéne keresnem. Az eddigi BFFjeim közül ő volt a 3. és az első 2 nem fájt ennyire, amikor már nem voltunk még barátnők se. Nagyon a szívemhez nőtt. Bár vele nem lehetett fiúkról meg ilyenekről beszélni, mégis BFFek voltunk. Nem tudom, elfelejteni azt a sok közös emléket ami volt velünk. Valaki segítsen, hogyan nyugodjak ebbe bele, h már nem kellek neki? Egyedül érzem magam a világba, mintha senkinek se mondhatom el mennyire fáj ez... ha nem is BFFek, de legalább barátnők had legyünk. Azt mondta nekem, h változzak meg. Az előző BFFemmel amikor 1 és fél év után beszéltünk, azt mondta semmit se változtam. Van az a mondás: "Az igaz barátok elfogadnak olyannak amilyen vagy" ez rá nem igaz. Mindenkit meg akar változtatni. Az 1ik osztálytársam azt mondta, h nem kell megváltoznom, jó vagyok én így. A báttyám is azt mondta, h ne változzak, anyukám pedig nagyon meg akar változtatni. Pedig ez nekem nem fog menni. Érdemes egy ilyen lányt BFFnek tartani? Szerintem nem, őszintén mondva... kérlek segítsetek!

2017. ápr. 2. 16:49
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nagy a dilemma.
2017. ápr. 2. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyen nem igazi barát,csak ki akar használni..Semmi értelme a BFFségnek így,egyszer szeret,egyszer nem..Egyszer kitörül,utána bejelöl..Majd jönni fog 1 olyan valaki,aki tényleg igaz barátnak fog tartani :)
2017. ápr. 2. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Best Fucking Friends?
2017. ápr. 2. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Kérdező, mi az a BFF?
2017. ápr. 2. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Fatal_3rror_ ***** válasza:
Butt Fucking Friends
2017. ápr. 2. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Fatal_3rror_ ***** válasza:
Big Fat Fuck
2017. ápr. 2. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
3. Köszi a bíztatást. És szerintem sem nem igaz barát.. ha jobban belegondolok..
2017. ápr. 2. 21:35
 8/8 A kérdező kommentje:
Ömm, 2. hozzászólo, nem a 3. Xdd
2017. ápr. 2. 21:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!