Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan legyünk barátok?

Hogyan legyünk barátok?

Figyelt kérdés
Van egy fiú-ismerős, barátom(?) akivel kiskorunk óta ismerjük egymást, a szüleink is legjobb barátok az én húgom és az ő öccse is nagyon jóban vannak. Szeretnék én is jóban lenni vele, szoktunk hülyülni meg idióta videokat nézni, de én azt szeretném, hogy bármit megtudjunk beszélni, meg találkozzunk külön is ugy mint a tesóink. Mielőtt valaki elkezdené, hogy csak össze akarok jönni vele, ez nem igaz, túl jól ismerem ahoz. Valaki akinek van fiú barátja mit javasol mi csináljak?? Ja, igen én 13 ő 12 éves.

2016. aug. 13. 18:26
 1/1 anonim ***** válasza:

beszelgessetek sokat, magadrol es o is magarol, meg minden masrol, de ezt egy nap alatt nem lehet veghez vinni, nekem is van legjobb fiu baratom, es allandoan beszelgettunk eveken keresztul ( most is) es higy az evek alatt nagyon joba lettunk, mindent megbeszeltunk, mondtam neki legyunk orok tesok:D

Es ahhoz hogy kulon lemenjetek nem kell nagy erofeszites, hivd le setalni meg stb.

2016. aug. 14. 04:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!