Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » "Hallgatóság" szerep, kicsit...

"Hallgatóság" szerep, kicsit elegem van, ti ilyenkor mit csináltok?

Figyelt kérdés

Két barátom is van, akik egyszerűen nem veszik észre, hogy mennyit dumálnak a saját dolgaikról.

Mindkettő jó fej ezen kívül, de amikor rájuk jön, akkor csak mondják, írják, végeláthatatlanul, problémát, érdeklődési körüket, egyikük volt hogy egyszerre három hosszú cikket is küldött, olvassam el, miközben dolgoztam, másik a zenei ízlését próbálta egy időben rám tukmálni, hallgassam meg ezt meg ezt, miközben ő egyetlen linket nem nézett meg, amit küldtem, "majd megnézem", és ennyi, de én elemezzem ki a számot amit küldött, mert megsértődik.

Igazából nem zavarna, ha kölcsönös lenne a dolog.

Élőben persze másabb, szemtől-szemben azért normális a kommunikáció, csak mivel jó ideje nem tudunk találkozni, ezért neten, telefonon tudunk egymásnak írni, beszélni.

Ti ilyenkor mit csináltok? Szólni már szóltam ezért, de nem változott semmi, sőt annak ellenére küldi a zenéit, hogy közöltem, nekem ez nem jön be. Köszi!


2017. ápr. 2. 17:57
 1/2 anonim ***** válasza:
Állj ki magadért. Ennyi.
2017. ápr. 2. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Már megvolt többször is. Egyik megsértődött, másiknál javult valamennyire a dolog, aztán ugyanúgy folytatta.
2017. ápr. 2. 18:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!