Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Az nagyon szokatlan hogy ha...

Az nagyon szokatlan hogy ha valakinek nincsen legjobb barátja/barátnője?

Figyelt kérdés

2017. ápr. 2. 22:57
 1/5 anonim válasza:
100%

Nekem sincs. 14/l

Nem fura az...

2017. ápr. 2. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%
Nem szerintem . Eddig volt 3_-szor barátnőim. De a lényeg amit akartam sosem volt meg . A csók mint ezer varázs . Ba((ssssza) meg az élet . Akkor a negyediknél összejön xd
2017. ápr. 3. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Alkati kérdés is. Vannak barátkozós emberek, meg olyanok, akik jobban érzik magukat egyedül. Ha szeretnél, de nincs, arra nem tudok tanácsot adni. Ha viszont különösebben nem hiányzik, az nem baj.
2017. ápr. 8. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hát attól függ. Ha vannak barátaid, de nincsen EGY konkrét személy, akit BFF- nek neveznél, az miért lenne szokatlan vagy gáz? Persze, ha nincsenek normális barátaid,az rossz dolog. Nem szokatlan sajnos, hanem rossz. De persze olyan emberek is vannak, akik nem szeretnek annyira kötődni másokhoz. Ez függ kortól, nemtől, környezettől is.:-)
2017. ápr. 9. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Sok ilyen ember van, én rengeteget ismerek. Meg olyanokat is, akik csak rásütik egy bizonyos személyre, hogy na nekik ő a legjobb barátjuk, pedig egyáltalán nem állnak olyan szoros kapcsolatban, mint ahogy mutatják. Szerintem azzal semmi baj nincs, ha mondjuk több jó barátod van, de nem tudsz megnevezni egyet sem a legjobbnak. Úgysem ez számít.
2020. aug. 2. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!