Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak, ha nem akarom,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, ha nem akarom, hogy megutáljon vagy legalább is nem akarom, hogy miattam ne akarjon odajönni? (Lent megpróbálom jobban kifejteni)

Figyelt kérdés
Szóval a barátnőmnek tetszikegy srác és elég valószínű, hogy ez az érzés kölcsönös, de még mindig a találgatás fázisában van a dolog. Namost a srác egész jó fej, meg vicces,de tipikusan az az ember, aki nem beszél sokat, de ha megszólal, akkor adnak a szavára. És múltkor odajött hozzánk beszélgetni(hozzám meg a barátnőmhöz) és próbáltam úgy beszélgetni velük, mintha egy tök normális beszélgetés lenne. Igazából kicsit túl sokat is beszéltem és úgy éreztem, mintha egy zavaró tényező lennék , aki nem engedi a másik kettőt kiteljesedni( jó ez kicsit el lett túlozva, de valami hasonló volt). Aztán nekem mennem kellett máshová, így ők folytathatták a beszélgetést kettesben. Így a végére érve az lenne a kérdés, hogy titeket mennyire zavarna, ha a kiszemeltetekkel és a legjobb barátnőjével kéne lefolytatni a beszélgetések, hát majdnem felét (főleg a suliban), és, hogy jól teszem-e, hogy a közös beszélgetések során, nem csak őket hagyom beszélgetni, hanem én is beleszólnék sűrűn a dolgokba(de csak természetesen :). Ja és még annyi, hogy megtalálják ám egymást facebookon, ha nagyon egymással akarnak beszélni. :)

2017. márc. 22. 15:35
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha kicsit személyesebb dolgokról, vagy érzésekről akarnának beszélni, akkor jobb lenne, ha nem lennél 3. kerék, elbizonytalaníthatod vagy kényelmetlen helyzetbe hozhatod a srácot, aki nem ismer téged annyira, mint a legjobb barátnőd.
2017. márc. 22. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Eddig még nen jutott el a dolog, de ha lesz ilyen, akkor hagyom őket. :)
2017. márc. 22. 16:41
 3/3 anonim ***** válasza:

én 5 teljes hónapja várok arra hogy a kiszemeltem egyedül legyen és el tudjam hívni randira:(



gondolom van még barátnőd... ha jön a srác akkor te hagyd ott a barátnődet és menj hozzá a barátodhoz vmi indokkal... a szerelmesek meg had beszéljenek

2017. márc. 22. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!