Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Lehet, hogy barátnője van és...

Lehet, hogy barátnője van és azért ilyen?! Szerintetek? Volna értelme erőltetni tovább ezt a barságot?

Figyelt kérdés
15/l.Volt egy nagyon jó fiú barátom. Mindíg mindent megbeszéltünk. Mikor nekem baratom volt akkor is tartottuk a kapcsolatot. Mostanába nem keres. Nem beszéltünk már egy hónapja. Mikor ráírtam furcsa volt. Nem olyan mint azelőtt. Rákérdeztem mert nem tudtam mi a baj, azt hittem megbántottam, de nem..

2017. ápr. 8. 07:51
 1/4 anonim ***** válasza:

lehet a barátnője nem nézi jó szemmel, hogy ilyen közeli kapcsolatban vagyok, vagy már vele beszél meg mindent


24F

2017. ápr. 8. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy ő többet.gondolt a kapcsolatotokba, mint barátság. Elege lett, hogy nincs viszonozva, eddig vart rád, es moat probál felejteni...

Felejtwni úgy lehet, ha nem igazán tarzja veled a kapcsolatot.

2017. ápr. 8. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm.
2017. ápr. 8. 07:57
 4/4 anonim ***** válasza:
Megtalálta a tökeit, és rájött, hogy ő fiú, te pedig lány vagy.
2017. ápr. 9. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!