Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Az normális ha nem izgat a...

Csanád12345 kérdése:

Az normális ha nem izgat a korombeli menő dolgok?

Figyelt kérdés
14éves fiú vagyok és nem igazán tudok egy barátot megtartani pár hónapnál tovább én kicsit olyan ember vagyok aki mindenkivel jóba van de a baráti kötödés nem igazán alakul ki.Nem igazán érdekelnek a divatok vagy a selfie-zés inkább az építészet,az autók és a művészet szerelmese vagyok és emiatt nincs közös téma.Van aki tudna mondani ezzel kapcsolatban valami hasznosat?

2017. ápr. 8. 18:54
 1/1 anonim ***** válasza:
Minden ember más, én rossz környéken nőttem fel, 14-15 évesen huszonévesekkel lógtam, tehát hamar felnőttem, láttam utcán leszúrt embert, szóval nekem az ilyen közeg otthonosabb, mint egy jól nevelt egyetemista, gondtalan élete, azért nem tudok velük haverkodni.
2017. ápr. 8. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!