Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért nem tudok beszélgetni...

Miért nem tudok beszélgetni egy fiúval?

Figyelt kérdés

Sziasztok!Nem az a legfőbb problémám ,hogy nincs barátom hanem az hogy nincs legjobb fiú barátom ha van az is 400km-re lakik és nem tudunk találkozni se semmi ...mit változtassak hogy legyen?

Második pedig a barát ...soha nem volt még barátom minden barátnőmnek van/volt én pedig mimt egy magányos farkas egyedül vagyok sztm 100 macskàval fogok meghalni de még azzal se mert alergiás vagyok rájuk😂😂na szóval mit tegyek ??(Sztm ezt az egészet nem jól fogalmaztam meg de mind1)



2017. ápr. 9. 08:30
 1/7 anonim ***** válasza:
41%
Ezzel a kérdéssel az a célod, hogy valaki privátban írjon? Ha nincs barátod akkor vagy olyan az alkatod, kinézeted, hogy a többségnek nem tetszel. Ilyenkor van két lehetőség. Vagy változtatsz, hogy megfelelj a többségnek, vagy oedig kitartóan te is próbálkozol olyat keresni akit kevésbé érdekelnek a külsőségek. Ha pedig külsőre szép vagy akkor pedig vagy nem mész elég nyilvános helyre, vagy nagyon beszariak a fiúk a környékeden, vagy te vagy túl válogatós. Szóval próbálj vagy változtatni magadon, vagy pedig legyél te os kezdeményező. Kicsit ciki tud lenni néha ha a lány kezdeményez, de a cél szentesíti az eszközt (kivétel amikor nem).
2017. ápr. 9. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem az a célom hogy írjanak privátban😂😂köszi a tanácsaidat
2017. ápr. 9. 09:27
 3/7 anonim ***** válasza:

Attól függ, csak várod, hogy egyszer valaki majd leszólít, vagy jársz bulikba, beszélgetsz facebookon fiúkkal?


Nekem sem tetszik ez a rendszer, de többnyire mamár csak így tudsz bárkit is összeszedni, hacsak nem valami iskolai románc.

2017. ápr. 9. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:

Ne aggódj, bár én férfi, hasonló helyetben vagyok, nőkkel nem tudok nagyon beszélgetni, csak aki nagyon messze lakik:D

Nos, ez a legjobb ellenkezőnemű barát dolog nekem nagyon nem jött be, a vége mind a kétszer hatalmas csalódás volt számomra, ez a fiú-lány barátság nem adta :D

A végén már elviselni nem tudtam, amikor lelépett a barátjával, tehát... gondold át azt a részét.

2017. ápr. 9. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

nem tudsz kommunikálni, nem mered fölvállalni önmagad, kisebbségi komplexus, azt hiszed hülyének fog nézni.. millió 1 oka lehet.. ere csak te tudod a válasz.


Le kell ülni, csöndben a szobában amikor nem hallgatsz zenét, nem zavarnak a szülők és a macskák és bevallani magadnak, hogy mitől is félsz valójában.

2017. ápr. 9. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Buliba még soha az életben nem voltam 1. Csak 14/l 2.a szüleim nagyon féltenek mimden szartól ...és nem tudok beszélgetést kezdeményezni facebookon mert abból én mindog szarul jövök ki...Köszönöm a válaszaitokat megpróbálom megkeresni a hiba okát
2017. ápr. 9. 12:33
 7/7 anonim ***** válasza:
14 éves vagy?????? Akkor meg mi itt a probléma? Ha egy 23-26 éves írná akkor releváns lenne a kérdés, de 14 évesen... Semmiből sem maradtál ki hogy nem volt még barátod. Akiknek meg 14 évesen volt barátja (hát én nem tartozok már ebbe a korosztályba{21F}) szerintem semmivel nem lett több, semmmi jelentősége egy "kapcsolatnak" ebben a korban.
2017. ápr. 9. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!