Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Annak olyankor mi ertelme...

Annak olyankor mi ertelme amikor beszelgetsz valakivel facen es egyszer csak letilt? Foleg h az illeto keresett meg es o akart beszelgetni meg talalkozni. Fiuval lannyal is jartam igy . Ez ilyenkor mi ez?

Figyelt kérdés

2015. okt. 1. 13:17
 1/6 A kérdező kommentje:
Aki csinalt ilyet vagy csinaltak vele ilyet az irjon..
2015. okt. 1. 13:19
 2/6 anonim ***** válasza:
Megtud rólad valamit közös ismerőstől, amit gond nélkül beszop és így tudja lezárni legegyszerűbben.
2015. okt. 1. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Es ilyenkor mit lehet tenni nem tudom tole megkerdezni miert csinalta :(
2015. okt. 1. 16:35
 4/6 anonim ***** válasza:
Jahh, csak netrol ismerted? Nem a varosodban el?
2015. okt. 1. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
De igen a valos eletbol ismerem ismerjuk egymast nagyon is csak utcan nemigen futunk ossze
2015. okt. 1. 16:49
 6/6 anonim ***** válasza:

Biztos mondtál valamit, amivel nem ért egyet és megsértődött rajta.

Én is tiltottam már le hasonló dolog miatt ismerőst, de én konkrétan azért, mert nem fogadta el, hogy eltérő hátteremből kifolyólag máshogy gondolkodom, mint ő és megpróbálta rám erőszakolni a nézeteit.

Te nem próbáltál meg valami hasonlót? Ha esetleg igen, úgy jogos lehet a tiltás.

Ha viszont arról lenne szó, hogy őszinte voltál és az igazság fáj neki, akkor csak saját magának árt vele, hogy ahelyett, hogy elgondolkodott volna a dolgokon, letiltott.

Nem ismerlek titeket és a beszélgetés tartalmát se, így nem tudom megítélni, melyik forgatókönyv az igazi, és melyikőtöknek van igaza.

2015. nov. 17. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!