Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hol lehet melegekkel pusztán...

Hol lehet melegekkel pusztán baráti szempontból ismerkedni?

Figyelt kérdés
Azt már tapasztaltam, hogy a internetes oldalakon másra hajtanak az embere. Viszont én meleg vagyok és egy meleg ismerősöm sincsen. 21/F

2017. ápr. 10. 16:44
 1/4 anonim ***** válasza:
18%
ha nincs egy meleg ismerősöd sem, akkor kivel "melegszel" ?
2017. ápr. 10. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Én is szívesen barátkoznék/ ne adj isten egy egész baráti körbe is csatlakoznék, de tapasztalatom szerint erre annyira nem nagy az igény... Nekem amúgy van két ismerősöm akikkel lehetőségem lenne együtt lógni, de nem bírom annyira őket, és most azért, mert ők is melegek nem fogok hanyatt-homlok rohanni, hogy "szia mostantól barátok vagyunk!"-ozni...

Amúgy Bp. 17/f,m

2017. ápr. 10. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Persze értem, amit írsz, de azért szeretnék próbálkozni, mivel még is egyszerűbb melegekkel olyan témákról beszélni, mint másokkal.
2017. ápr. 10. 17:27
 4/4 anonim ***** válasza:

pl. itt. :-)

f/35

2017. ápr. 15. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!