Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogy kell járni?

Szófosó_1 kérdése:

Hogy kell járni?

Figyelt kérdés
Van egy fiú akibe szerelmes vagyok és ő is belém. Szeretnénk eggyütt járni, de nem tudom hogy kell. Tud valaki segíteni?

2017. ápr. 12. 17:24
 1/5 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2017. ápr. 12. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

ugyanúgy, mintha egyedül járnál, csak így ketten jártok.

először mehet négykézláb is, ha egyikőtök se járt még, akkor nem ciki.

2017. ápr. 12. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
12 éves vagyok és a fiú is az.
2017. ápr. 12. 22:04
 4/5 anonim ***** válasza:

Ez a szó azt jelenti, hogy együtt töltötök időt, de nem úgy, mint barátok, hanem mint szerelmesek. Azaz randevúztok, egymás barátja és barátnője vagytok, folyton együtt csináltok programot, figyeltek egymásra, kézfogás, csókolózás, stb.


A szerelmesek, ha megbeszélik, hogy mostantól összetartoznak, azt hívják járásnak. Ebbe belefér a közös fagyizástól a mozin át a csókig minden. Mert összetartoztok, óvjátok és szeretitek egymást.

2017. ápr. 13. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget! Annyira érdekelt ez a hosszű szöveg, hogy néhány másodperc alatt el is olvastam! :)
2017. ápr. 13. 18:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!