Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Az emberek miért veszik...

Az emberek miért veszik magukra azt, hogy fáradt vagyok?

Figyelt kérdés

Amikor elfáradok mentálisan, általában a nap második felében, már nem tudok figyelni az emberekre rendesen és nem tudok jópofizni meg kedveskedni. Ezt személyes támadásként élik meg és azt hiszik szándékosan csinálom és bunkózom velük, meg hogy valami bajom van. Hát nem...csak amikor fáradt vagyok egyszerűen nincs energiám az emberekkel társalogni, jókedvem meg pláne, hogy nincs.

És ráadásul még csipkelődnek, próbálnak ugratni is, hogy még elviselhetetlenebbé tegyék azt az időt.


Mit lehet tenni, hogy végre felfogják nem velük van a bajom, hanem egyszerűen lefáradok mentálisan?


2017. ápr. 16. 22:51
 1/2 anonim ***** válasza:
Jaj, ilyen nekem is van, és ilyenkor velem is csipkelődnek. Ilyenkor próbálom ignorálni a csipkelődést, amitől még hülyébbek lesznek. Sajnos az emberek többsége egyáltalán nem empatikus.
2017. ápr. 16. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Első vagyok, tehát ezzel nem sok mindent lehet kezdeni.
2017. ápr. 16. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!