Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogy szerezzek megbízható...

Hogy szerezzek megbízható barátokat?

Figyelt kérdés
Lány vagyok, elég visszahúzódó, nincs önbizalmam, és szeretnék olyan barátnőt vagy barátnőket akik elfogadnak úgy ahogy vagyok és meg lehet bennük bízni. A suliban nincs barátnőm mert nem merek hozzájuk szólni.. Ez normális? 12/L

2017. ápr. 17. 21:07
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
0%
Sehonnan. Megbízni magadban meg a szerelmedben kell, másban nem. A barátok arra valók, hogy legyen társaságod, legyen kivel elütni az időt, meg néha szívességeket kérjetek egymástól - de nem arra, hogy megbízz bennük.
2017. ápr. 17. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Egyes jó nagy baromságokat írt :D

Egy baratban is meglehet bízni, egy igaz baratban. :)

Azért, hogy szivessegeket kérjenek egymástól? :D

Sok barátod lehet....

2017. ápr. 17. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Jó igazad van, de én azt kérdeztem hogy hogyan szerezzek barátokat nem hogy kiben kéne bíznom..
2017. ápr. 17. 22:50
 4/14 A kérdező kommentje:
Második válaszoló, igazad van ;D
2017. ápr. 17. 22:54
 5/14 anonim ***** válasza:
#2: Régebben elég sok barátom volt, én naiv kislány meg egy csomó bizalmas dolgot elfecsegtem nekik, ezzel mindenféle pletykákat elindítva magamról... olyan emberek is megtudtak rólam teljesen személyes dolgokat, akiknek semmi közük nem volt hozzájuk, csak ugye a fülükbe jutott. Tanulság: Nyugodtan töltsd az időt a barátaiddal, de ne bízz meg bennük, mert csak te jársz rosszul.
2017. ápr. 17. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Uhh az rossz :S. De azért csak vannak olyan barátok akikben meg lehet bízni..
2017. ápr. 17. 23:20
 7/14 A kérdező kommentje:
Úgy látom ez a kérdés teljesen felesleges volt, mert nem arra válaszoltok amit kérseztem... Köszi szépen.. Főleg az első válaszolónak a nagy tudását...
2017. ápr. 18. 18:57
 8/14 anonim ***** válasza:

Megbízható barátok?

Jó kérdés... közös érdeklődesi kör által próbálkozz barátkozni, ismerkedni, hogy ebből lesz-e igaz barátság, az megint más dolog...

2017. ápr. 18. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Miért nem mersz a többiekhez szólni a suliban?
2017. ápr. 18. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Azért nem merek mert egyrészt nincs önbizalmam, másrészt nem tudom hogy elfogadnának e úgy ahogy vagyok stb.
2017. ápr. 18. 20:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!