Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Belefáradtam a barátkozásba,...

Belefáradtam a barátkozásba, pedig még fiatal vagyok. Érez még valaki hasonlóan?

Figyelt kérdés

A helyzet az, hogy már nem látom értelmét, hogy jobban megismerkedjek másokkal. Szinte csak negatív tapasztalat ért ezen a téren. Nincs olyan gyerekkori barátom akivel tartanám a kapcsolatot. Akikkel az elmúlt években ismerkedtem meg, és jóban lettünk, egy idő után elkezdtek áskálódni ellenem a hátam mögött, kiközösítettek stb... Voltak olyanok is, akikkel szétváltak útjaink, vagy én költöztem el, vagy ők, így a találkozásokra ritkán került sor, inkább közösségi oldalakon tudtuk tartani a kapcsolatot. Ha ők írtak nekem, én normálisan választoltam, tök jól elbeszélgettünk, viszont ha én írtam nekik pár hét múlva, akkor csak oda-oda nyögtek 1-2 szót, így sokáig nem lehetett fenntartani a beszélgetést. Olyan is volt, aki több hónapos ismerettség után nem akart megismerni az utcán, pedig előtte jóban voltunk. Persze, most lehet azt gondolni, hogy biztos bennem van a hiba, de én sosem áskálódtam senki háta mögött, sosem tettem keresztbe senkinek, és úgy vettem észre, hogy élvezték a társaságomat, sok közös témánk volt, hiszen ha nem így lett volna, akkor nem tartottuk volna fent ezt a barátságok hónapokig, évekig. Szerencsére párom van, és van 1 legjobb barátnőm, akivel 6 éve ismerjük egymást, de rajtuk kívül nincs olyan, akikre azt tudnám mondani, hogy jó barát. A fent leírtak miatt már semmi kedvem megismerni másokat, csak amennyire nagyon muszáj, mert úgyis ez lesz a végre, hogy vagy hátba szúrnak, vagy egyik napról a másikra lesz.arnak.

Köszi ha végig olvastad!

21/L


2017. ápr. 23. 20:10
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem.
2017. ápr. 23. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Hát mert 20 év felett az emberek már párkapcsolatra építik a társaság nagyját. Kis részét pedig pár munkahelyi/szórakozóhelyi barátságra.

Például én 22 vagyok, de nem ismerkednék veled, mert ha lányt keresek, akkor csakis kapcsolatra keresnék. Barátaim pedig mindig szórakozáshoz/munkához köthetőek, ahol megvan a közös pont.

2017. ápr. 23. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
31%

Mindig is érdemes új embereket megismerni, mert nem tudhatod mit hoz a jövő! Nem tudhatod, hogy az adott embernek milyen szerepe lesz az életedben.. lehet csak egy átutazó, lehet 15 év múlva fog a gyerekeden segíteni orvosként.. és akkor majd jó lesz neki azt mondani.. "jé, téged ismerlek régről"


gondolom ha nem lenne pasid, akkor nem mondanád ezt! Kényelem nagy úr, de nem tart örökké!

2017. ápr. 23. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mindig megéri új embereket megismerni.
2017. ápr. 23. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!