Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » "Te mekkora szellem vagy"...

"Te mekkora szellem vagy" kifejezés jelentése?

Figyelt kérdés
Facebookon írták nekem, de nem tudok rájönni, hogy mit jelenthet, vagy hogy ez most pozitív vagy negatív jelleggel bír.

2017. febr. 22. 17:04
 1/10 anonim ***** válasza:
Fogalmam sincs, hacsak nem úgy értette, hogy nagy szellem, szóval hogy szellemileg nagy ember.
2017. febr. 22. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Attól függ... Mire írta ezt neked?
2017. febr. 22. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Az a baj, hogy ezeket helyileg valahol kisebb csoportok úgy találják ki, és az eredeti értelműket csak ők tudják. Rengeteg új szleng van, aminek a jelentését csak azok a kisebb társaságok tuják, akik kitalálták őket. Amennyiben úgy hangoztatják, hogy valószínűleg te magad sem ismered a jelentését, akkor nem is céljuk felfedni előtted a jelentését. Értelme nincs ilyeneken törni az agyad.
2017. febr. 22. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Mosolygós smiley-val írta
2017. febr. 22. 17:29
 5/10 A kérdező kommentje:
Emailben küldteneki valamit, de facebookon szóltam neki, hogy más név van az email címemnél megadva, szóval hogy ne lepődjön meg, ha nem az én nevemet látja feladóként, és erre írta ő a "szellemes" választ mosolygós smiley-al.
2017. febr. 22. 17:32
 6/10 anonim ***** válasza:
Azt sem értem, ezt miért nem ott kérdezted meg tőle. Semmiből nem állt volna!
2017. febr. 22. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Hármat találhatsz, hogy miért. De amúgy azért, mert nem egy "magban" vagyunk, ha érted. Lényeg, hogy én vagyok a gyík, ő meg a menő csávó a szituban.
2017. febr. 22. 17:55
 8/10 A kérdező kommentje:
Szóval biztos hülyének nézne, amiért nem tudom mit jelent.
2017. febr. 22. 17:56
 9/10 anonim ***** válasza:
Na és akkor? Gondolom ő is sok hülyeséget megcsinált már életében, most ezen már senki sem fog fennakadni. Én a helyedben megkérdeztem volna. De oké, nem akarlak erőltetni.
2017. febr. 22. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Hát most ezt lehet hülyeség, de nekem az ugrott be, hogy ugye emailnél más név van, mintha úgy értené, hogy szellem vagy, hogy "álnév" mögé vagy bújva, ott más a neved, mint egy szellem tudod, akiről nem nagyon lehet tudni, hogy kicsoda. De lehet túlgondolom meg nem is érted most mit makogok itt, de amúgy én tuti elkönyvelném, hogy szellemnek lenni tök jó, mindegy hogy értette, jól hangzik, örülj neki, nevess egy jót legalább.
2017. febr. 24. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!