Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Féltékeny lehet rá?

Féltékeny lehet rá?

Figyelt kérdés
Van egy srác, akivel nemrég kezdtem el beszélgetni és egy lány, akivel nagyon közeli barátságban vagyok, nagyon utálja, ha azzal a sráccal beszélek. Az előző barátom nem érdekelte, de amikor megtudja, hogy vele beszélek mindig ideges lesz. Szerintetek féltékeny, hogy mással is szóba állok? Vagy miért csinálja ezt? Mikor tudja, hogy az a srác engem nem is érdekel igazán, mert mi csak beszélgetünk barátként és semmi több.

2017. ápr. 24. 19:16
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha "közeli barátnő" akkor talán tőle kérdezd az igazi okát.
2017. ápr. 24. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Kérdeztem, de mindig kerüli ezt a témát. Mindig azt mondja, hogy nemtudja és ennyi.
2017. ápr. 24. 19:25
 3/4 anonim ***** válasza:
Lehet hogy tetszik neki
2017. ápr. 24. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Ha feltékenységről van szó:

Mondd a barátnődnek,hogy szerezzen önbizalmat.Az ember azért féltékeny,mert azt hiszi,biztosan van jobb/kedvesebb/megértőbb(akármilyen) ember nála,aki miatt őt hanyagolnád.Az ,,összehasonlításnál" önmaga szerint elbukik,elkönyveli a vereséget.Hidd el,ez így van,valamint ha jobban belegondolsz logikusnak is tűnik.Keress rá Popper Péterre:D 14/L

2017. ápr. 26. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!