Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ti megharagudnátok a barátnőtö...

Ti megharagudnátok a barátnőtökre ha azt mondaná az exeteknek hogy nagyon szép az új barátnője? (Ugy hogy tudja hogy még érzek iránta valamit)

Figyelt kérdés
18/L, ő is 18/L
2017. ápr. 26. 15:02
 1/8 anonim ***** válasza:
Miért haragudném meg? Mert én is jártam vele? Vagy mi?
2017. ápr. 26. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
haragudnék*
2017. ápr. 26. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Azert egy esetet sosem szabad ennyibol megitelni.

1.ezt ki mondta neked? A baratnod is bevallotta?

2.sok fugg a helyzettol. Peldaul ha a baratnod es az exed joban vannak,es a srac esetleg mutatta neki az uj baratnojet,akkor nyilvan nem fogja lecsunyazni a lanyt. De ezer mas helyzet is lehet.

3.az se mindegy hogy milyen szemelyisegu a baratnod: ha nagyon oszinte tipus akkor en nem hibaztatnam...

szoval sosem szabad 1-2tenyezo alapjan megitelni a dolgokat.

2017. ápr. 26. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nem, de a barátnőktők azt várnám hogy mellettem álljon, és ne dicsérgesse "az ellenségem"
2017. ápr. 26. 15:23
 5/8 A kérdező kommentje:
Nincs túl jóba az exemmel, és nem is kérte a véleményét, csak ugy mondta neki. Igen, barátnőm mondta el. Lehet tévedek, de kicsit ugy éreztem örül neki
2017. ápr. 26. 15:25
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Az exed az ellenséged? Gratulálok, érett a gondolkodásmódod.
2017. ápr. 26. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Az egyem csajára értettem te észlény :))
2017. ápr. 26. 19:25
 8/8 anonim ***** válasza:
Akkor nagyobb "észlény" vagy, mint hittem. Még ha az exed megcsalt volna, és haragudnál rá, de nem, te egy ismeretlen csajt tekintesz ellenségednek, mert az exed barátnője. Értem.
2017. ápr. 26. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!