Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Az oké, hogy sokkal alacsonyab...

Az oké, hogy sokkal alacsonyabb rendűnek érzem magam a barátnőmnél?

Figyelt kérdés

Ő magas, karcsú, szép homokóra alak lapos hassal. Én 155cm vagyok és 55kg enyhénszólva sem modellalkat. (Járok edzeni és fogyózok, szóval nem kell mondani) Ő széparcú, szőkehajú én meg tokás vagyok ronda fogakkal. Ő magabiztos, van önbizalma én meg csak úgy vagyok.

Az érdekelne, hogy nem baj egy barátságban, ha az egyik fél kevesebbnek érzi magát? (Tudom a "fogaddelmagad" dolgokat de gyakorlatban elég más)

17/l



2017. márc. 29. 21:27
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem hiszem hogy ez rossz. Legalább ösztönöz téged hogy ápold magad, foglalkozz magaddal, jobb akarj lenni. Ez pedig neked jó.
2017. márc. 29. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha ez nem motivál a változásra, őszintén, semmi nem fog. Lefogyni le lehet, utána tudsz formásodni, fogakra ott a fogszabályzó. Egyik sem egy végérvényesen menthetetlen "gond".
2017. márc. 29. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Értem és köszönöm. Eddig leadtam 10 kilót de az edzés miatt (én se étrtem, nem eszek többet mint máskor) megállt a fogyás. Nade nem ez a lényeg. A fogamat sajnos nem tudom rendbetenni mert nincsen fizetésem és nyáron sem tudtam dolgozni a tavaj családi okok miatt. Igazán próbálkozom de gyakran elkap egy olyan szintű lehangoltság amitől szinte hasraesek, mert tudom, hogy nem leszek olyan mint ő akármennyire is próbálkozok. És eléggé szánalmasnak érzem magam. Mintha masnit raknának egy kupac szarra
2017. márc. 29. 23:31
 4/5 anonim ***** válasza:
Unokatesóm jóval 30 éves kora után csináltatta meg a fogait, hidd el, nem a világvége. Majd dolgozol jövőre. Ha bármi is a fogaidon múlva, pont semmit nem ér. NE görcsölj rá fölöslegesen ilyenekre, amin majd csak kicsivel később tudsz változtatni.
2017. márc. 29. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Umaku ***** válasza:

A világ legszarabb érzése ha egy barátod kevesebbnek érzi magát nálad. Aztan jönnek a féltékenykedések a pletykálás rola és végűl meg a féltékeny barát bőg hogy megutálja az említett barátnő...

Nem jó dolog "modellalkatunak" (főleg mikor sehol semmi) lenni. Szinte minden barátságom ezért ment tönkre, mert h én "tökéletes vagyok" (kackackac)

Szerintem ezzel válaszóltam a kérdésedre. Ő nem néz le téged Te ne nézd le magad.

2017. márc. 30. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!