Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan tegyek szert új barátok...

Hogyan tegyek szert új barátokra? 19/f

Figyelt kérdés

Úgy érzem hogy van egy baráti társaságom akik tényleg szeretnek de nem keresnek szinte soha. Általában én keresem őket és van hogy nem is valaszolnak csak megnezik amit irtam. Egyetemen ugyanez eleinte mindenkivel jol elhulyultem de most kb koszonnek es semmi tobb. Beszélgetés nincs is kb. Senki sem keres a Facebookon,nem tudom mit csinalok rosszul vagy ennyire rossz ember lennek. Segitsetek miben valtoztassak?

Így nem erzem jol magam:(

Köszönöm


2017. máj. 3. 10:26
 1/6 anonim ***** válasza:
Nàlam is igy van..biztos oka van..valaki megkérte öket ne kommunikàljanak veled..velem béla kezdte..irtam nem irt vissza aztàn az ismerőseim..mindennek oka van
2017. máj. 3. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Tudom eléggé elment a Facebookos témába de nem ez a lényeg. Sajnos az az igazság hogy nem erzem magam fontosnak. Nem tudok úgy elbeszélgetni mindenkivel es nem tudok kialakitani komolyabb kapcsolatokat.
2017. máj. 3. 11:08
 3/6 anonim ***** válasza:

Én barátkoznék veled.

Hol laksz?

26/F

2017. máj. 3. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Átérzem :P

Olyan haszontalannak érzem magam. Szerintem én unalmas és idegesítő vagyok, vagy nem tudom.


Ja amúgy a kérdésedre válaszolva,nem tudom én is éppen ezt szeretném megtudni :(

16/L

2017. máj. 3. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szívesen barátkozom ha szeretnél :D

23f

2017. máj. 3. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ènis szívesen beszèlgetek:)

23N

2017. máj. 4. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!