Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Valaki lenne a diéta társam?

Valaki lenne a diéta társam?

Figyelt kérdés

A helyzet az, hogy nagyon le szeretnék fogyni, és nem bírom tovább egyedül.(viszont sikerült egészségesen leadnom 5 kilót) Arra gondoltam, ha lehetne egy olyan partnerem, akivel megoszthatnánk a módszereinket, tapasztalatainkat, na meg persze buzdítanánk is egymást. Akár interneten, vagy esetleg személyesen is. :)

Szóval lenne olyan ember, aki szerint is jó ötletnek találja. és csatlakozna hozzám? :)

L/16 160/61kg



2017. máj. 3. 21:33
 1/3 anonim ***** válasza:

Miért szeretnél diétázni ?

Szerintem a 160/60 még lehet jó is. Vagy rosszul oszlik el ?

Mellesleg nagyon ügyelj a vitaminokra. Meg hogy soha ne legyél éhes, többször egyél keveset. Sosem értettem miért kell ilyen korban diétázni. Neked diéta, feltéve, ha egészségesen csinálod, másnak a normális.

Meg ugye.. 30% kaja, 70% mozgás a fogyás összetevője.

De ha ez minden vágyad, akkor sok sikert. Remélem szakember indított el az utadon. :D

És semmi támadás, mielőtt úgy nézne ki. ^^ Említésre méltó, hogy legalább akarod és sikerül is. Sok lány/srác példát vehetne az ilyen esetekről.

17/f

2017. máj. 3. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm :) Természetesen eleinte napi ötször étkeztem minden nap kis adagokban, de ahogy telt az idő kicsit sok volt, ezért megragadtam a napi 3-szorit. Így nem volt se kevés, se sok :) Edzeni már 1 hónapja nem járok, mivel most az év végi vizsgákra kell tanulnom. Azóta nem vesz rá a lélek, hogy legalább az utcákat járjam. Valamint azért akarok lefogyni, mert télen felszedtem egy nagy zsírréteget mindenhova, hogy melegen tartson :D De ugye nem csak, hogy vékony akarok most lenni, hanem sportosabb alkatú is, Szóval inkább ez a cél :)
2017. máj. 3. 22:54
 3/3 anonim ***** válasza:
Én eljárok veled futni vagy kondizni. Ha gondolod, írj.
2017. máj. 4. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!