Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ti hogyan reagálnátok?

Kytana28 kérdése:

Ti hogyan reagálnátok?

Figyelt kérdés
Röviden annyi hogy 3éve elváltam, egyedül maradtam a, fiammal. Egy nagyon kis faluban élünk ahol mki beleszól más dolgába. Szóval amikor elváltunk nagyon rossz idők jöttek ránk anyagi szempontból. Minden barátunk eltávolodott tőlünk és a volt férjem társaságát választotta, mert ő sajnáltatta magát én meg inkább magamban tartottam az okot amiért elváltunk .3évig hallgattam a faluban, hogy én ilyen olyan vagyok stb. Időközben én elég szépen helyre hoztam magunkat pénzügyileg ...nagyon sok munka árán, amig az ex eladósodott .most pedig mki velem akar traccsolni, a messengeren állandóan hívnak, irnak hogy talizzunk, stb. Nem tudom hogy lereagálni... Hiányoznak, de hol voltak amikor a legnagyobb holtponton voltunk a fiammal? Ti mit tennetek? Érdekelne a véleményetek. Köszönöm.
2017. máj. 5. 21:30
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem számodra is tök egyértelmű a válasz.

Természetesen elutasitanám őket menjenek a kedves exnek se gget nyalni. Nehagyd magad hülyének nézni.

2017. máj. 5. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Először is szerintem nagyon büszke lehetsz magadra, hogy ezt így sikerült végigvinned! Elég érdekes, hogy pont most fordultak feléd, de nem lehet hogy van közöttük olyan aki most jött rá arra, hogy már akkor is Téged kellene választaniuk? Ha hiányoznak, szerintem ne tagadd meg magadtól az érzést, hogy végre jól érezhesd magadat másokkal de vigyázz hogy kit engedsz magadhoz közel. Nem tudom mennyire vagy konfliktus kerülő ember, de esetleg meg is kérdezheted mi ennek az oka, hogy eddig nem foglalkoztak veled, és pont most megváltozott minden.
2017. máj. 5. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. Valószínű hogy igy teszek... :-(
2017. máj. 5. 22:01
 4/4 A kérdező kommentje:
Kedves 2.válaszoló! Ahogy, irtam is sajnos nagyon hiányoznak és pont ezert ennyire nehéz döntenem. Volt akitől kérdeztem hogy most ezt mégis mire veljem ezt a helyzetet. Válaszul azt kaptam hogy megbánták hogy igy viselkedtek. És hogy, rossz embert választották. Ezt én elfogadom, csak nem értem miert kell választani ilyen helyzetben.... Na mindegy, is, ez. Csak nehéz mert sosem voltam még ilyen helyzetben. Megegyszer Köszönöm a válaszokat es hogy időt szantok rám. :-*
2017. máj. 5. 22:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!