Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ti hogy reagálnátok le ezt a...

Ti hogy reagálnátok le ezt a helyzetet?

Figyelt kérdés
Van egy barátnőm akivel régóta jóban vagyunk régen nagyon sokat voltunk együtt csak úgy. Most viszont mikor tudja hogy elég nehéz időszakon megyek keresztül nem is keresett. Folyamatosan láttam hogy más lányokkal találkozgatott rám rám sem írt. Most viszont hirtelen felugrik a chat ablak és megkérdezi hogy kiheverte - e a történteket . Ti hogy reagálnátok erre?

2016. aug. 17. 12:47
1 2
 1/12 Blade Bone ***** válasza:
76%
Szerintem nem egy lelkizős fajta.
2016. aug. 17. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
pedig régen sokat tudtunk lelkizni:( Ha valami baj volt mindig tudott rám számítani és fordítva is.
2016. aug. 17. 12:56
 3/12 Blade Bone ***** válasza:
100%
Azóta lehet megváltozott, vagy csak megingott a bizalma irántad? Nem vesztetek össze?
2016. aug. 17. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
de jó, hogy férfinak születtem. Nálunk ha egy év után ráírok valamelyik hülye haveromra ugyanott folytatjuk mint azelött. Szal én így reagálnék :)
2016. aug. 17. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Én nem tudok róla h össze vesztünk volna csak egyszer csak abbamaradt a nagy beszélgetés.


És igen örülj h fiú vagy mert ott egyszerűbb a helyzet valóban:)

2016. aug. 17. 13:21
 6/12 Blade Bone ***** válasza:
100%
Akkor nyerd vissza a bizalmát. Ez még nem a világ vége, mert hát akárhogyis, de megkérdezte jól vagy e. Találkozzatok vagy valami.
2016. aug. 17. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom miért pont nekem kellene közeledni..
2016. aug. 17. 14:04
 8/12 Blade Bone ***** válasza:
74%

Azért, mert ő közeledett feléd avval, hogy érdeklődött?

Azt írtad már régóta nem beszéltetek, de te érdeklődt iránta, tudtad egyáltalán, hogy jól van e? :)

2016. aug. 17. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
igen sikerült végigkövetnem az összes más lánnyal lévős képét és bff-es posztját:DD Szerintem jól van:D
2016. aug. 17. 14:39
 10/12 Blade Bone ***** válasza:
:D Hát akkor igazad lehet. :) Túl népszerű lett és már jobban szereti a kamubarátokat.
2016. aug. 17. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!